Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

почукване от ляво , браво 1.4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    почукване от ляво , браво 1.4

    Здравейте, колеги от известно време имам едно почукване от ляво при спиране и тръгване.Ходих на дваме майстори единия вика, че тампона да двигателя се бил откачил.Другия казва че е от аспуха се клател и чукал.Аз не само го чувам но го и усещам като дам газ като газ сиакаш има някъкав луфт докато зацепи колелото и чука.Според мен някъде по връската между колелото и скоростната кутия.Някой има ли идея и може ли да ми препоръчате някой майстор.Става въпрос за браво 1.4Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org
    kokopati ,koichop@abv.bg

    #2
    Дигни си колата от двете страни и провери луфтовете на каретата,долните шарнири и кормилните накраиници.Провери и спирачните апарати и накладки.Такова чукане може да има от всичко което е подложено на моментното напрежение при спиране и потегляне.
    Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

    Коментар


      #3
      Ляв шарнир
      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

      Коментар


        #4
        Провери както ти казва колегата (FGRC) и също така провери тампоните на носача да не би случайно те да хлопат.

        Коментар


          #5
          anton4490 написа:
          Провери както ти казва колегата (FGRC) и също така провери тампоните на носача да не би случайно те да хлопат.
          Здравейте, колеги ходих на трима майстори най-накрап се оказа че тропането е от охлабени болтове на носаче.Левия кормилен накрайник също хлабав въпреки че съм го сменял преди 10 хил километра.Някой може ли да ми препоръча марка накрайник, защото не ми се прави реглаж на всеки 10 хил км.Предишния го купих от магазина на стамболийски.
          kokopati ,koichop@abv.bg

          Коментар


            #6
            Иди на Ботев 135 и от там си купи накрайник с марка AS Metal. ТУК.

            Коментар

            Working...
            X