Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спирачки пунто мк1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спирачки пунто мк1

    Привет колеги-от скоро съм собственик на пунто гт-питането ми е от какво стават по големи апарати и дискове,защото колата спира но не достатучно сменях накладки апаратите ги ревизирах пак така,просто не ми харесва как спира благодаря предварително

    #2
    Аз съм с МК1 75 .... и на мен не ми харесваше как спира. Смених дискове и накладки (и маркучетата покрай тях).. но уви - спира си като преди.Явно толкова си могат :D
    Fiat Punto 75 SX - 1995, 4 врати

    Коментар


      #3
      A смени ли спирачната помап?Понякога, тя е по-важна от дискове и накладки.
      _/''''''''''''''''''''''''\_
      //---------------\\
      [( )== //// ==( )]
      |_|'------------'|_| ....Punto

      Коментар


        #4
        GT тряа да спира по добре ! 4 Диска и ABS има , няма кантари от зад . ABS реголира плавното спиране. Относно няма на къде освен от някое фиат Купе предните може да сложиш по големи не съм запознат дали са по големи. Задните са еднакви на всички с дискове. Имай предвид ,че сложиш ли по големи , забрави за 14 цола джанта от пред. Или като имаш мерак бориш 2 хилки за брембо 4 бутално и диск бремно и накладки и цирка и филма става пълен. Или от някоя алфа ако си намериш те имат брембота.
        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

        Коментар

        Working...
        X