Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с задни дискови спирачки!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с задни дискови спирачки!

    Здравейте.Преди време направих конверсията от барабан към диск.Взех,ревизирах основно и сложих апарати от типо 2.0 - този модел:Проблема е,че ръчната е опъната докрай и грам не държи.И на крачни са слаби,но това предполагам от какво е.Този модел апарати е с едно ’’бобче’’ на ръчната.Предполагам там има нещо износено и затова не хваща.Друго обяснение нямам.Ще ги разглабям пак,ще ги магера нещо,въпреки,че съм 100% сигурен че всичко е сглобено както трябва.Ако не стане пак ще сложа апарати от купе или 145 както е направил колегата 1115 (в важната тема).Искам в темата ако има някой да ми покаже снимка на апарати от купе да ги видя точно какви са? (ако някой продава да казва)Ако някой има идея какво изпускам та не ми държи ръчната нека да сподели.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    #2
    Презацепи вилката за ръчната на апарата на други шлици.Малко е кофти работа, но друг начин не виждам.Преди това махни накладките, а после ако трябва върни назад цилиндърчето.Би трябвало да се оправи.И да пишеш какво е станало, че масово си решат проблема колегите и забравят да споделят.
    LANCIA DELTA '98 1.6i, 16V LANCIA Y '97 1.2 Mono
    LANCIA KAPPA SW Pinifarina 2.4 TDS '98г.
    LANCIA LYBRA 1.9 JTD 2000г.
    FIAT BRAVA 1.6 16V 2000г.
    FIAT STILO 1.6 16V 2002г.

    Коментар


      #3
      lyubokg написа:
      Презацепи вилката за ръчната на апарата на други шлици.Малко е кофти работа, но друг начин не виждам.Преди това махни накладките, а после ако трябва върни назад цилиндърчето.Би трябвало да се оправи.И да пишеш какво е станало, че масово си решат проблема колегите и забравят да споделят.
      Колега на този модел апарат който съм показал механизма на ръчната не е с шлици и не подлежи на никъкъв реглаж.Аз търся апарат с шлици от купе или 145-ца.
      Fiat Tipo
      Corsa b комби !

      Коментар

      Working...
      X