Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблемни задни спирачки - Типо.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    lubo_Y10 написа:
    Велосипеди мотопеди и други как спират без кантари? А предна гума на двуколесно да ти блокира?
    е то трябваше и на велосипедите да сложат кантарчета :D :D
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

    Коментар


      #17
      lubo_Y10 написа:
      Велосипеди мотопеди и други как спират без кантари? А предна гума на двуколесно да ти блокира?
      Хайде да не си говорим глупости... там междуосието е незначително!!
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #18
        За да няма ръчна и крачна, не е проблема в разпределителя...
        Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

        Коментар


          #19
          При двуколесните ППС/МПС, предните и задните спирачки са отделни и изобщо не може да става въпрос за такова нещо като "кантар".

          Коментар


            #20
            muns61 написа:
            За да няма ръчна и крачна, не е проблема в разпределителя...
            И все пак чакаме авторът да напише някакви данни от валовете в пункта за ГТП.Според мен проблема на ръчната си е отделен,а на крачна спирачките си работят в нормата ама да видим
            EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
            Fiat Punto 1.2 16v Sporting

            Коментар


              #21
              В събота ще разглабям.На пункта за гтп момчето ми каза че крачните не държат почти нищо.Не ме е излъгал,нито ми е искал пара за недостатъка,нито по сервизи ме е пращал.Ръчната като я дръпнах същата история.
              Fiat Tipo
              Corsa b комби !

              Коментар


                #22
                Старата песен на нов глас. Сложи 50 кг в бажника и ходи да ги проверите пак. Сигурен съм че показателите ще са други!Ръчната че не държи е друг въпрос...
                ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                Коментар


                  #23
                  Подкрепям мнението
                  EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
                  Fiat Punto 1.2 16v Sporting

                  Коментар


                    #24
                    xctr написа:
                    Старата песен на нов глас. Сложи 50 кг в бажника и ходи да ги проверите пак. Сигурен съм че показателите ще са други!Ръчната че не държи е друг въпрос...
                    Може и да си прав,след като ги ревизирам пак ще ида 100% на валяци,че спирачките са ми важни.Ръчната по ме притеснява.Там е един кофти механизъм който го знам на изуст и немога да си обясня защо я няма.И пак ще разглабям и пак шибаната зегерка.
                    Fiat Tipo
                    Corsa b комби !

                    Коментар


                      #25
                      Колега , моето Типо (1.9ТД) имаше проблеми със спирачките. Наложи се да изпосменя почти всички спирачни тръбички отзад. С огромна изненада след като спрях течовете установих че задни спирачки нямам, и почти не достига спирачна течност до задните цилиндърчета. Логичното беше регулатора на спирачното усилие. Като го огледах беше брутално ръждясал и съответно блокирал. , дори рамото което натиска цилиндърчето му беше блокирало и се наложи с чук да го отварям. Потърсих нов такъв, но бързо разбрах че няма да открия и дори да открия ще струва колкото половината кола. Купих си втора употреба в чудесно състояние от Мареа комби. Същият си е. Взеха ми 30 лева.Надявам се да съм помогнал. Поздрави

                      Коментар

                      Working...
                      X