Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Захващане на задни спирачни апарати при Punto HGT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Захващане на задни спирачни апарати при Punto HGT

    Колеги, ще правя конверсия от барабани към дискови спирачки на моето Punto Sporting. Последният детайл, който ми остана да уточня, преди да поръчам частите, е как се захващат задните спирачни апарати към задния мост?
    Grande Punto 1.9 JTD Sport '06
    Punto GT 1.4 Turbo '99
    Punto Sporting 1.2 16v '01 - ex

    #2
    Прочети ТАЗИ тема!
    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

    Коментар


      #3
      Тази тема съм я чел. Въпросът ми е ако някой с такова пунто е сменял задни дискове или е правил същата процедура като мене, да ми покаже нагледно планката за захващане на апарата. Частите ще идват от друга кола която е с различно окачване отзад. И да не стане работата да сваля всичко и да остана на трупчета един ден за да правя планки .
      Grande Punto 1.9 JTD Sport '06
      Punto GT 1.4 Turbo '99
      Punto Sporting 1.2 16v '01 - ex

      Коментар


        #4
        mr_none написа:
        Тази тема съм я чел. Въпросът ми е ако някой с такова пунто е сменял задни дискове или е правил същата процедура като мене, да ми покаже нагледно планката за захващане на апарата. Частите ще идват от друга кола която е с различно окачване отзад. И да не стане работата да сваля всичко и да остана на трупчета един ден за да правя планки .
        Ти от къде си сигорен ,че апаратите от тази друга кола , ще пастнат на оргиналните планки на Пунтото ? ... дай от подалече ко си намсили ква е колата и тн ... до колкото знам на всички фиати задните са еднакви самоче биват 2 модела едни са с 6 ребра другите са гладки ... Но имаше врътка ,че на пунто HGT са други ... и не пасват на Мк1 ...
        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

        Коментар


          #5
          Донорът ще бъде Panda 2 1.2 4x4. След проучването всичко отзад е взаимозаменяемо с HGT (апарати, главини, капаци). Само не знам въпросната планка за захващане на апарата дали ще стане или ще трябва да се преправя или да се направи нова направо.
          Grande Punto 1.9 JTD Sport '06
          Punto GT 1.4 Turbo '99
          Punto Sporting 1.2 16v '01 - ex

          Коментар


            #6
            колега сори че ти спамя темата ама айде като монтираш да направиш снимков матерял и после да обясниш как е станало при теб
            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

            Коментар


              #7
              Няма проблем колега, ще направя снимков материал само да намеря частите, че и това не е лесна работа. Или поне изискваща време
              Grande Punto 1.9 JTD Sport '06
              Punto GT 1.4 Turbo '99
              Punto Sporting 1.2 16v '01 - ex

              Коментар

              Working...
              X