Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор на предни спирачни дискове и накладки за Fiat Stilo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Избор на предни спирачни дискове и накладки за Fiat Stilo

    Колеги здравейте изправен съм пред поредния труден избор. Предстои ми смяна на дискове /предни/ и накладки. И се чудя какъв максимално евтин и хубав вариант да се спра. Като бюджета ми е максимум 200 лева с труда. Имали такъв филм или ще трябва да се разделя с повече пари.започвам да споделям кои какво ми предлага1. Ауто Италия дискове предни -239лв./бр вентилираннакладки предни-133 лв./комлектНе мерси!!!2.Ауто+2.1. BOSCHдискове предни- 147лева/бр. вентилираннакладки предни комлект- 102 леваПак ми се види много2.2. Брембо диск преден 112лв./бр вентилиран2.3. Textarпредни дискове- 90 лева/брнакладки -77лева/комлекта3.Манимпексдикове Brembo -95 лв/бр.накладки ICER - 51.41 лв4. Александър АутоПредни дискове RC- 63 лв/бр.накладки RC - 53/комлектаТа колеги дилемата е за тези които ми ги предлагат Александър ауто RC, биле италиански слагали ги на фиат, алфа, някои има ли впечатления???Някои да предложи нещо с цена в Пловдив???
    Fiat Stilo 1,9 JTD 115hp 2002г.
    Citroen Berlingo(B9) - 1.6HDI
    Skoda Fabia 1,9 SDI (спънат кон) 2005г. бивша служебна
    Renault Clio 1,5 DCI 2004-бивша
    ............

    #2
    2.3 ми харесва най-много, но текстара са с характер, от време на време свирят, не е фатално, но свирят.Спирането е отлично.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      а иначе за тези RC какво мислиш, аз лично нищо не намерих за тях. Преди нова година цените бяха с по 25% - надолу а сега всичко е дигнато
      Fiat Stilo 1,9 JTD 115hp 2002г.
      Citroen Berlingo(B9) - 1.6HDI
      Skoda Fabia 1,9 SDI (спънат кон) 2005г. бивша служебна
      Renault Clio 1,5 DCI 2004-бивша
      ............

      Коментар


        #4
        emzo написа:
        2.3 ми харесва най-много, но текстара са с характер, от време на време свирят, не е фатално, но свирят.Спирането е отлично.
        Мда това е много мъдър избор спирането е перфектно, аз карам с Брембо маск двойно вентилиран и накладки на тексар вярно поссирват ама като са леко студени, иначе спирането е зверско имаше представителство на Пещерско шосе в Пловдив, от там съм вземал и АТЕ Спорт дискове и накладки
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Брембо Макс за Стило е доста скъп.За RC нищо не мога да кажа.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            още един вариант за дискове WOLF италянски и са евтини но как се държат не мога да ти кажа
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              Преди нова година ноември ми предлагаха Brembo двоино вентилирани за по 112 лева парчето и накладки за 58 лв.Обикновените дискове на Brembo бяха 70лв/бр. и накладки 58лв. Ама сега вече са качени, както и да е.Някой може ли да ми каже колко е минималната дебелина на диска при която трябва да го хванеш и да го изхвърлиш, че мисля утре да ги замеря и двата. Отзад съм с нови оригиналните ама като гледам са като нови нямат ръб нищо, накладките и те са като нови, явно усилието при спиране се поема от предните.
              Fiat Stilo 1,9 JTD 115hp 2002г.
              Citroen Berlingo(B9) - 1.6HDI
              Skoda Fabia 1,9 SDI (спънат кон) 2005г. бивша служебна
              Renault Clio 1,5 DCI 2004-бивша
              ............

              Коментар


                #8
                Тези измислените "ВНОСИТЕЛИ" Ауто Италия, нестига че неможаха да ми кажат марка, номер показатели на дискове и накладки ами и цели 2 часа се борех да ми вдигне някои от отсрешната страна телефона и д ами каже цени, абе супер измислена фирма. Опредлено ме разочероват за втори път, да не говорим за Ратола Пловдив които са им представители в Пловдив кви са и те мошеници, как да си купиш от тях кола като те лъжат за всяко нещо. Ама това е за друга тема.....
                Fiat Stilo 1,9 JTD 115hp 2002г.
                Citroen Berlingo(B9) - 1.6HDI
                Skoda Fabia 1,9 SDI (спънат кон) 2005г. бивша служебна
                Renault Clio 1,5 DCI 2004-бивша
                ............

                Коментар


                  #9
                  казах ти на пещерско шосе беше магазина за дискове.като ги гледаш за дабелината провери и за пукнатини по витлото.
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    #10
                    От посочените варианти: 2.3. Textarпредни дискове- 90 лева/брнакладки -77лева/комплекта това смятам че е оптималното за цената си.
                    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                    Коментар


                      #11
                      batproho написа:
                      От посочените варианти: 2.3. Textarпредни дискове- 90 лева/брнакладки -77лева/комплекта това смятам че е оптималното за цената си.
                      Това и според мен е най-дория вариант като гледаме цената и качеството.Евтин вариант има на LPR италиански,но не ги препоръчвам.Текстара да малко си посвирват,но спират перфектно.На тях феродото е по-меко и за това спират по-добре,но и заминават по-бързо,обаче за мен това е накладката.
                      Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                      Коментар


                        #12
                        LPR освен за задни, смятам че не си струват за отпред (говоря за накладки), ако колегата си намери Galfer (с такива съм и няма такова зверско спиране) или TRW, но там и цените са други.
                        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                        Коментар


                          #13
                          Става и феродо FDB/АТЕ диск + Textar/TRW/АТЕ накладкиAма това са спирачки, заложи на доказани комбинации
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #14
                            Кой внася Галфер в БГ ?
                            "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                            Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                            Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                            Коментар


                              #15
                              batproho написа:
                              LPR освен за задни, смятам че не си струват за отпред (говоря за накладки), ако колегата си намери Galfer (с такива съм и няма такова зверско спиране) или TRW, но там и цените са други.
                              Имам един Форд Ескорт 88-ма година и му сложих отпред ЛПР накладки(на него не му трябват по-скъпи ) и доста добре спират и не свирят.Комбинацията на Емо също е добра,но нямам наблюдение над АТЕ как са като цени.
                              Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                              Коментар

                              Working...
                              X