Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви кормилни накрайници да вземам вече...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какви кормилни накрайници да вземам вече...

    Преди няколко месеца сменях на бравото външните накрайници на кормилната рейка и вече тракат яко.Поради не големия избор ми продадоха някакви нечувани поне за мен марка FRAP,като ме увериха че били оригинални италиански.То хубаво но те не изкараха и 1000км. и имат сериозен луфт към ябълката на самия накрайник,дори като минавах преглед човека който преглеждаше окачването остана много учуден като му казах че са нови.Какви да са следващите,тъй като за фиата поне аз не намерих нищо на Лемфьордер,ТРВ или някоя по-сериозна марка ???
    Fiat Bravo 1.9 JTD GT
    Fiat Coupe 2.0 16V ex.
    Fiat Ritmo 1.7D 85'' ex.

    #2
    ТРВ,Ас метал,Мейле.
    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

    Коментар


      #3
      LEMFÖRDER:http://webcat-services.zf.com/index....logueRedirect/
      Brava 1.9 JTD 100, 2001

      Коментар


        #4
        Re: Какви кормилни накрайници да вземам вече...

        Dorian написа:
        Преди няколко месеца сменях на бравото външните накрайници на кормилната рейка и вече тракат яко.Поради не големия избор ми продадоха някакви нечувани поне за мен марка FRAP,като ме увериха че били оригинални италиански.То хубаво но те не изкараха и 1000км. и имат сериозен луфт към ябълката на самия накрайник,дори като минавах преглед човека който преглеждаше окачването остана много учуден като му казах че са нови.Какви да са следващите,тъй като за фиата поне аз не намерих нищо на Лемфьордер,ТРВ или някоя по-сериозна марка ???
        То всичко вече е менте,ама ти си набарал на-голямото .Според мен вземи си Делфи средна хубост мисля,но цената удовлетворява.Познати,които продават авточасти ми споделят,че са се навъдили много ментета ТРВ,понеже масово се коментирало по форумите,че оригинално Фиат излиза с тях от завода и са отлично.Само,че ТРВ-то тук е на светлинни години от заводското.Лично,аз познавам човек продаващ ТРВ на двойни цени примерно,а не издържа и колкото ФРАП.Модераторите,ще ми разрешат ли да кажа името му,за да се предпазят колегите от него?
        EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

        Коментар

        Working...
        X