Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Носачи VEGA

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Носачи VEGA

    Поразрових се из форума за инфо за тази марка носачи, но нищо не открих. Та исках да помоля някой, който се е сблъсквал с тях да сподели мнение дали ги бива или.. Цената за 2 носача, 2 накрайника и 2 биалети е 140лв с отстъпката.Благодаря предварително.
    НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

    #2
    бе то самата фирма така ли е изписана VeGa,че аз съм със акумулатор на тях и търсих със чичко гугъл и ми излезе, че това е Бг фирма за внос на авточасти, иначе самият аку бил белгийско производствосега излезе много готин сайт, до миналата година сайта бе много постенhttp://www.vegaautomotive.com/bg
    ...хладилник, карам хладилник...

    Коментар


      #3
      seninkn написа:
      бе то самата фирма така ли е изписана VeGa,че аз съм със акумулатор на тях и търсих със чичко гугъл и ми излезе, че това е Бг фирма за внос на авточасти, иначе самият аку бил белгийско производствосега излезе много готин сайт, до миналата година сайта бе много постенhttp://www.vegaautomotive.com/bg
      Да колега точно тази марка е и магазина в Пловдив е точно този от който мисля да ги вземам. Марката не е много известна и сигурно няма да има много отзиви за тях.
      НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

      Коментар


        #4
        Хе-хе! Евала на пловдивчани. Много са предприемчиви. Поръчали са чайничета с техен надпис? Може да е столица на ментетата, ама са предприемчиви, не мога да отрека. Ако ми схвана мисълта. Не бих взел точно тези , до доказване на противното

        Коментар


          #5
          Колега малко по-нагоре има един линк към техния сайт и се предлагат не само в Пловдив, а в доста големи градове :D А дали са чайничета, не знам и затова ви питам тук.
          НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

          Коментар


            #6
            Валентино_88 написа:
            Колега малко по-нагоре има един линк към техния сайт и се предлагат не само в Пловдив, а в доста големи градове :D А дали са чайничета, не знам и затова ви питам тук.
            Хмм за тези парЕ ги вземи лично мнение,пък колкото изкарат.Все пак цената на носача идва под 40лв,ако не се лъжа .Тук в ТПК металик един иска между 45 и 48лв да рециклира само шарнира,като не дава пълна гаранция колко,ще изкара .Като сметнеш и избиване на тампони и закупуване и набиване на нови на далавера си отвсякъде,ако и сам можеш да си ги монтираш за да не даваш в сервиз за труд.Можеш ли да снимаш ясно с апарат самия носач и по-специално задния тампон от двете страни и шарнира и да пуснеш някоя снимка?
            EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

            Коментар


              #7
              Открийте 10-те разлики http://www.vegaautomotive.com/bg/%D0...htmlИначе за марката VeGa -за парите си се държат доста прилично/освен ако не са променили поточната линия/
              LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
              LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
              LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
              Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
              Grande Punto 1.2 LPG

              Коментар


                #8
                Вега е марка на Имахижу. Аз си купих акумулатор от тях с тази марка.Внасят и ACDelco.Добри отзиви съм чувал за тях ...

                Коментар


                  #9
                  mitaka_71 написа:
                  Открийте 10-те разлики http://www.vegaautomotive.com/bg/%D0...htmlИначе за марката VeGa -за парите си се държат доста прилично/освен ако не са променили поточната линия/
                  Магазина в Пловдив наистина се намира, където е посочен в сайта на ВеГа на Пещерско шосе. Името му е Имахижу и е представител на ВеГа за Пловдив. Управителя ми е познат и гарантира за качеството, но вашите мнения са по-важни за мен
                  НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

                  Коментар


                    #10
                    Днес взех въпросните носачи, накрайници и биалети. Утре ще слагам гресьорки на шарнирите и на накрайниците и ще ги слагам на колата, но имам два въпроса към по-компетентните колеги . Колко милиметра дълбоко, горе доло, се дупчи от капачката на шарнира до болта и усеща ли се като опре в него(да не сдупча и него) и като започна да гресирам, минава ли греста през шарнира, за да се напални маншончето? А биалетите са без тампончетата, който се слагат на носача. Да си търся ли нови или да си слагам старите тампони? Поздрави!!!
                    НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

                    Коментар


                      #11
                      Задължително нови. Старите са с изтекъл срок на годност на гумата. Обади се и питай там откъдето си ги купил защо не са ти продали биалетата комплект.

                      Коментар


                        #12
                        продават се и само биалети по прицнип, както и само тампончета. По-принцип се износват точно тампончетата, а биалетата си е доста здрава
                        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                        Fiat Bravo'97 1,6 16v
                        Fiat Tempra'91 1,6 mono

                        Коментар


                          #13
                          Брей тая инфлация... Преди 5 години ми рециклира шарнира за 20лв, ама то с тампона монтаж и демонтаж пак ми дойде на 60лв смяната при тоя сервиз на ъгъла. Засега носача още държи, а бая дупки е изял Карайте с оригиналните части докато можете, щото после е малко тото 2 първо теглене
                          itan75 написа:
                          Валентино_88 написа:
                          Колега малко по-нагоре има един линк към техния сайт и се предлагат не само в Пловдив, а в доста големи градове :D А дали са чайничета, не знам и затова ви питам тук.
                          Хмм за тези парЕ ги вземи лично мнение,пък колкото изкарат.Все пак цената на носача идва под 40лв,ако не се лъжа .Тук в ТПК металик един иска между 45 и 48лв да рециклира само шарнира,като не дава пълна гаранция колко,ще изкара .Като сметнеш и избиване на тампони и закупуване и набиване на нови на далавера си отвсякъде,ако и сам можеш да си ги монтираш за да не даваш в сервиз за труд.Можеш ли да снимаш ясно с апарат самия носач и по-специално задния тампон от двете страни и шарнира и да пуснеш някоя снимка?
                          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                          Коментар


                            #14
                            Колега, гресьорките в китайски шарнир са тотално безсмислени. Освен ако не е лепен маншона му. Едва ли- такъв чайник не съм срещал. Напълни ги от горе с молибденова грес. Друго не можеш да направиш по въпроса. п.п. На шарнир с полиамид вътре е достатъчно да има малко смазка и да не влиза мръсотия. Скапват се по причина, че не са направени както трябва. Колкото и да гресираш това е неотстранимо.

                            Коментар


                              #15
                              BaiLamarin написа:
                              Колега, гресьорките в китайски шарнир са тотално безсмислени. Освен ако не е лепен маншона му. Едва ли- такъв чайник не съм срещал. Напълни ги от горе с молибденова грес. Друго не можеш да направиш по въпроса. п.п. На шарнир с полиамид вътре е достатъчно да има малко смазка и да не влиза мръсотия. Скапват се по причина, че не са направени както трябва. Колкото и да гресираш това е неотстранимо.
                              Съгласен съм колега, но поставянето на 4 гресьорки ми отне 15мин. Маншоните не са лепени, но и на оригиналните TRW който свалих също не бяха. Учудващо за мен старите шарнири и маншоните бяха в доста добро здраве, но тампоните бяха много зле и най-вероятно от там е идвало тропането. А левия накрайник имаше луфт от около 2мм. който се усещаше на ръка . Като се разтропат новите чайничета ще сменя тампоните на старите, слагам гресьорки и пак на колата :D
                              НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

                              Коментар

                              Working...
                              X