Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с ръчната спирачка...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с ръчната спирачка...

    Бях оставил Либра-та на един наклон половин ден с опъната до край ръчна спирачка.Сега индикацията на таблото леко свети. пипах барабана, джантата, спирачния диск днес сутринта - след 14 км. - нищо - нормално лекинко топли. предните бяха доста по-топли. Дали нещо някъде е залепнало за да свети тази индикация?
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    #2
    Re: Проблем с ръчната спирачка...

    donnna написа:
    Бях оставил Либра-та на един наклон половин ден с опъната до край ръчна спирачка.Сега индикацията на таблото леко свети. пипах барабана, джантата, спирачния диск днес сутринта - след 14 км. - нищо - нормално лекинко топли. предните бяха доста по-топли. Дали нещо някъде е залепнало за да свети тази индикация?
    Някъде под лоста за ръчната има прекъсвач за лампата и може да не прави добре контакт, разръчкай го малко
    CSI in the CAR !!!
    Mancuzo Fiat PUNTO 1.7DS 176B3.000,около (6,7л-11л /100)София.


    ПО-ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "Дизел"

    Коментар


      #3
      отвори казанчето и виж има ли течност, да не е заседнал поплавъка нещо ?
      '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
      '97 Coupe 16VT 262WHP+

      Коментар


        #4
        Re: Проблем с ръчната спирачка...

        donnna написа:
        Бях оставил Либра-та на един наклон половин ден с опъната до край ръчна спирачка.
        Няма значение, то е един бутон, който затваря верига и когато лостът е долу - леко натиска бутона, за да отвори веригата и лампата да угасне. Когато издърпаш лоста - вече няма значение дали е един зъб, или си дръпнал до откат. Много по-вероятно е това, което колегата S.W.A.T. казва. Особено ако изключиш буксата и лампата изгасне - това е.

        Коментар


          #5
          поразмърдах буксата дето е на капачката на казанчето за спирачна течност и угасна
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар

          Working...
          X