Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Пунто - странен звук при десен завой.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Пунто - странен звук при десен завой.

    Здравейте колеги, от четири месеца и аз карам Фиат Пунто, втора ръка .При закупуването му купих акомулатор, смених накладки и дискове, ремъци, филтри, масло. Компютърна диагностика е направена. Друго не се е налагало. Всъщност гърловината за бензина беше пропукана, от авточасти взех друга-здрава и тя е сменена и вече здраво е закрепена. Въпросът ми е на десен завой нещо трака, обяснявах си го от гърловината, че трака, но сега е сменена. Карах я на тест за амортисьорите- всичко е ОК. Та от какво може да е?Освен това когато карам на SITY режим и вляза внезапно в някоя дупка - индикацията на таброто за SITY светва в червено и волана става като заключен. Спирам, изключвам мотора и паля наново.Рядко става това , но вече от как я имам 3-4 пъти. Давайте моля мнения!

    #2
    По всяка вероятност каре.

    Коментар


      #3
      Последно време доста теми се пуснаха за тия тропания............Кога ли ще караме по европейски пътища............с нови коли като истински европейци, ама да не размивам темата.Колега виж подобните теми.Аз също бях пуснал една такава за пунто ама МК1.Успех!П.П.Оня ден ходих към общ.Аврен малеееееее големи трапове, та за туй се възмущавам изкопали ги ама кога ще ги запълват?Иначе осем знака за винетки заболи през 2 км.Чудя се защо още ги траем тия общинари държавници и мутряги!(Да си го кажа че съм испушил. ....МААМУ!)Сори за отклоненията!
      Fiat Punto 1,7 td
      Skoda Octavia 2 1.9 PD DSG

      Коментар


        #4
        Re: Фиат Пунто - странен звук при десен завой.

        varbin написа:
        Здравейте колеги, от четири месеца и аз карам Фиат Пунто, втора ръка .При закупуването му купих акомулатор, смених накладки и дискове, ремъци, филтри, масло. Компютърна диагностика е направена. Друго не се е налагало. Всъщност гърловината за бензина беше пропукана, от авточасти взех друга-здрава и тя е сменена и вече здраво е закрепена. Въпросът ми е на десен завой нещо трака, обяснявах си го от гърловината, че трака, но сега е сменена. Карах я на тест за амортисьорите- всичко е ОК. Та от какво може да е?Освен това когато карам на SITY режим и вляза внезапно в някоя дупка - индикацията на таброто за SITY светва в червено и волана става като заключен. Спирам, изключвам мотора и паля наново.Рядко става това , но вече от как я имам 3-4 пъти. Давайте моля мнения!
        А за SITY режима има ли предположения къде е повредата?

        Коментар

        Working...
        X