Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Мареа 1.8 16v проблем с ABS

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Мареа 1.8 16v проблем с ABS

    Здравейте ,наскоро си купих Мареа която ми даде проблем с ABS-a , на два пти в сервиза се опитаха да го направят и казваха ,че го сменят с втора употреба и няма да има проблеми но той пак не работи .Моля дайте ми съвет какво да направя тъй като за първи път сядам в италанска кола.Благодаря ви предварително

    #2
    смени сервиза.

    Коментар


      #3
      fiat marea

      Тва хубаво ама като не знам къде да отида .Досега карах корерйски автомобил и го бях научил наизуст . От два месеца съм на ФИАТ

      Коментар


        #4
        закача се за компютъра и се чете статус и данни на датчиците при движение.ако не се закача - търси се проблема, или се взима работещ

        Коментар


          #5
          Re: fiat marea

          Darth Vader написа:
          Тва хубаво ама като не знам къде да отида .Досега карах корерйски автомобил и го бях научил наизуст . От два месеца съм на ФИАТ
          Отваряш раздела "Сервизи и магазини", намираш темата на BO за диагностика, обаждаш му се, и той ти върши работа колкото 3 сервиза.

          Коментар


            #6
            Зависи от модела ABS. Разглобяем или не. И двата се правят, но при единия е много по-лесно. Проблема е в релетата, сменяват се и имаш нов ABS.
            Fiat Marea 1.8i 16V
            Fiat Tipo 1.4i 8V
            Fiat Punto 1.6i 8V
            www.italauto-bg.net/forum/

            Коментар

            Working...
            X