Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Педала на спирачките се втвърди в движение

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Педала на спирачките се втвърди в движение

    Колата е Фиат Браво 2.0 ХГТ карах на четвърта с около 60км. в час и когато тръгнах да спирам като натиснах педала беше твърд и спирачките бяха почти отказали.Някой може ли да ми каже какъв е проблема. Благодаря предварително

    #2
    Проблем с сервото или загуба на вакуум!
    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

    Коментар


      #3
      ,

      и аз залагам на колегата eh4ev07 случвало ми се е на алфа 155 да си исплюе щуцера на вакума от сервото после имах превъртяла вакум помпа но това е на дизел пак спиране на ръба но погледни вакум и серво ако педала е бил твърд и невъзможен за натискане
      пунто MK1 1.1 98г
      МЕТАН
      През 2012 се очаква да свърши света.. Ако искате да оцелеете - елате в България, тук сме с 30 год. назад...!!!

      Коментар


        #4
        georg_ijelev написа:
        и аз залагам на колегата eh4ev07 случвало ми се е на алфа 155 да си исплюе щуцера на вакума от сервото после имах превъртяла вакум помпа но това е на дизел пак спиране на ръба но погледни вакум и серво ако педала е бил твърд и невъзможен за натискане
        И при двата случая ще се чува как смуче въздух от някъде и оборотите ще трябва да се повишат, даже и да гасне.Аз залагам на блокирал възвратен клапан на маркуча или смачкан маркуч към сервото.

        Коментар

        Working...
        X