Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кое е по-важно, качествен диск или качествени накладки ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кое е по-важно, качествен диск или качествени накладки ?

    Я да видим, какво мислите по въпроса
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    #3
    Накладки! С най-умрелите накладки и най-хубавия диск, пак няма да спира.
    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

    Коментар


      #4
      Тука нещата са на кантар, поне според мен. Ако се появи трета възможност за отговор тогава ще гласувам.
      Manowar - Татко
      Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
      Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
      Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
      Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

      Коментар


        #5
        Умишлено няма 3та опция, всеки знае и диск и накладка
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #6
          Гласувах разбира се за:
          reter написа:
          Накладки! С най-умрелите накладки и най-хубавия диск, пак няма да спира.
          Защото това което коментира колегата reter съм го изпитал на собствен гръб. Две години карах с идиотските "тръстинг" и дискове брембо. Е колата спираше, но за 20000км накладките имаха много малко износване за сметка на диска, а от есента на 2010-а съм с ФДБ на феродо и колата спира по коренно различен начин...разбира се в пъти по-добре.
          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
          http://www.keepfighting.ms

          Коментар


            #7
            Jimy написа:
            Гласувах разбира се за:
            reter написа:
            Накладки! С най-умрелите накладки и най-хубавия диск, пак няма да спира.
            Защото това което коментира колегата reter съм го изпитал на собствен гръб. Две години карах с идиотските "тръстинг" и дискове брембо. Е колата спираше, но за 20000км накладките имаха много малко износване за сметка на диска, а от есента на 2010-а съм с ФДБ на феродо и колата спира по коренно различен начин...разбира се в пъти по-добре.
            Интересно. Карал съм с Trusting и бях адски доволен, а са на адски ниска цена. В момента се наших с ФСЛ на Феродо и са ужас.
            Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
            Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

            Коментар


              #8
              Текстар-а за браво/а са евтини, зарежете го тва Феродо.А ФСЛ са най-ниската им серия.
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #9
                reter написа:
                Накладки! С най-умрелите накладки и най-хубавия диск, пак няма да спира.
                Хубаво,съгласен съм.А какво става,ако диска се пръсне,а ако е толкова калпав,че започне повърхностно да се разтапя(това съм го виждал на ауди а4 с току що сменени дискове).В общи линии е трудно да се каже,все едно да питаш за яйцето и кокошката-кое е по-важно а?
                Fiat Brava 1.2,16в

                Коментар


                  #10
                  tipo33 написа:
                  reter написа:
                  Накладки! С най-умрелите накладки и най-хубавия диск, пак няма да спира.
                  Хубаво,съгласен съм.А какво става,ако диска се пръсне,а ако е толкова калпав,че започне повърхностно да се разтапя(това съм го виждал на ауди а4 с току що сменени дискове).В общи линии е трудно да се каже,все едно да питаш за яйцето и кокошката-кое е по-важно а?
                  Въпроса кое е по-важно, е малко недовършен. По важно за спирането или за сигорността?
                  Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                  Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                  Коментар


                    #11
                    Ама не става дума за най-евтините боклуци - дискове.Среден клас диск с висок клас накладка иливисок клас диск със среден клас накладка
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #12
                      emzo написа:
                      Ама не става дума за най-евтините боклуци - дискове.Среден клас диск с висок клас накладка иливисок клас диск със среден клас накладка
                      Аз съм за втория вариант.
                      Fiat Brava 1.2,16в

                      Коментар


                        #13
                        Защото ?
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #14
                          emzo написа:
                          Ама не става дума за най-евтините боклуци - дискове.Среден клас диск с висок клас накладка иливисок клас диск със среден клас накладка
                          Първия вариант е по-удачния

                          Коментар


                            #15
                            E на едно мнение сме Щото кел файда от Брембо Макс с накладка тръстинг/симер/феродо FSL
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар

                            Working...
                            X