Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква марка задни амортисьори за брава 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Каква марка задни амортисьори за брава 1.6

    Моля дайте мнение за задни амортисьори за брава 1,6. Търся нещо , което да е на приемлива цена с добро качество. Нека пишат колеги,които имат преки лични наблюдения. Благодаря предварително !
    Play Golf ,but not drive golf!!!
    Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
    C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

    #2
    Никой никога ли не е сменял задни амортисьори? Ако темата не е в правилния раздел и това е причина за нисък интерес, то нека модераторите да я преместят, където е нужно!
    Play Golf ,but not drive golf!!!
    Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
    C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

    Коментар


      #3
      Колега много зависи колко пари ще инвестираш..Аз карам 3 година с MONROE Reflex" много съм доволен,колата стана друга!Но доколкото знам има и ментета!!!
      achmonekk PUNTO S

      Коментар


        #4
        http://www.shockwarehouse.com/site/m...предния саит дава грешка..Дава, защото си наслагал две многоточия в линка.Модераторски екип.
        achmonekk PUNTO S

        Коментар


          #5
          Аз съм с Kayaba от четири години. Засега държат. Цената тогава беше около 80лв. на брой.
          Alfa 159 SW 2.4 Ti
          Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
          "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

          Коментар


            #6
            колега аз на бравото ги сменях преди 4 години марката беше неизвестна от АА за по 37 лева бройката (помня им само цвета -жълт) още не са мръднали

            Коментар


              #7
              achmonekk1 написа:
              Колега много зависи колко пари ще инвестираш..Аз карам 3 година с MONROE Reflex" много съм доволен,колата стана друга!Но доколкото знам има и ментета!!!
              То това много добре, ама за задни или предни амортисьори говориш, колега. Защото снимката, която си постнал е на предни амортисьори, а не на задни.
              Fiat Bravo 11'97
              1.4 12V A/C

              Коментар


                #8
                Бюджета ми е около 100 лв. Преди бях чул добри отзиви за "Cofap". Предните ми бяха марка " RECOR" и издържа почти 80 000. Предлагат ми "Монро" газово-маслени за 85 лв/бр ,но сумата ми идва в повечко. Моля дайте съвет!
                Play Golf ,but not drive golf!!!
                Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
                C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

                Коментар

                Working...
                X