Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся номер на лагер за Фиат Мареа 1.9 ТД100 1996

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся номер на лагер за Фиат Мареа 1.9 ТД100 1996

    Здравейте приятели! Незнам дали тука е правилното място на темата (извинявам се предварително, ако съм сгрешил), пиша за 1-ви път във форума. Не си падам много по ремонтирането на коли и за това се обръщам към Вас ! Наскоро счупих (износих) лагер който се намира на полуоската или около нея, незнам. Закарах колата си на майстор от моя град (то едни майстори с хляб и мед да ги храниш) и той каза че въпросният лагер е за смяна, обаче неможе да го смени без свали полуоската и да види какъв номер е, а аз немога да оставям колата за 2-3 или повече дни щото все пак си ми трябва. Когато бях със зимните гуми се чуваше по рядко, но като сложих летните гуми хлопането значително се увеличи и е доста дразнещо, камъче да мине под гумата и удря доста на твърдо. Въпросът ми е ако някой е сменял такъв лагер да каже какъв номер е за да си го купя и да го дам на майстора да го смени за 1-2 часа. Колата ми е Фиат Мареа 1.9 ТД100 1996 година. Благодаря предварително. Модерирано заглавие.Модераторски екип на Fiat-bg.org
    Фиат Мареа 1,9 ТД100

    #2
    Re: Ходова част !

    Salih Mutafchev написа:
    Здравейте приятели! Незнам дали тука е правилното място на темата (извинявам се предварително, ако съм сгрешил), пиша за 1-ви път във форума. Не си падам много по ремонтирането на коли и за това се обръщам към Вас ! Наскоро счупих (износих) лагер който се намира на полуоската или около нея, незнам. Закарах колата си на майстор от моя град (то едни майстори с хляб и мед да ги храниш) и той каза че въпросният лагер е за смяна, обаче неможе да го смени без свали полуоската и да види какъв номер е, а аз немога да оставям колата за 2-3 или повече дни щото все пак си ми трябва. Когато бях със зимните гуми се чуваше по рядко, но като сложих летните гуми хлопането значително се увеличи и е доста дразнещо, камъче да мине под гумата и удря доста на твърдо. Въпросът ми е ако някой е сменял такъв лагер да каже какъв номер е за да си го купя и да го дам на майстора да го смени за 1-2 часа. Колата ми е Фиат Мареа 1.9 ТД100 1996 година. Благодаря предварително.
    не е зле да кажеш за кой лагер става дума, няма как да се гадае. за лагер на полуоската или на главината
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Име на продукта: Лагер пр. главина к-тПроизводител: CXОписание на продукта: Каталожен номер: CX227Оригинален номер: 60815880, 5890987, 71714460Цена на продукта: 33,80 лв.(Цената е с включен ДДС)Комплекта включва лагер,гайка за полуоска и зегерка.Не питам за кой лагер става дума защото се досещам.Ако търсиш оригинален номер имам един резервен в гаража да го погледна ,но мисля ,че на Москвич Алеко е същия.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Tornado написа:
        Име на продукта: Лагер пр. главина к-тПроизводител: CXОписание на продукта: Каталожен номер: CX227Оригинален номер: 60815880, 5890987, 71714460Цена на продукта: 33,80 лв.(Цената е с включен ДДС)Комплекта включва лагер,гайка за полуоска и зегерка.Не питам за кой лагер става дума защото се досещам.Ако търсиш оригинален номер имам един резервен в гаража да го погледна ,но мисля ,че на Москвич Алеко е същия.
        Благодаря много приятели за помощта. Лагера се намира точно от вътрешния край на полуоската (така мисля) не съм сигорен. Ще си го поръчам и дано да стане. Още веднъж благодаря за помощта !
        Фиат Мареа 1,9 ТД100

        Коментар


          #5
          Здравейте, направих на мястото където се намира самият лагер, мисля че е балансиращ, с червено кръгче съм оградил мястото където се намира лагера. Днес като си спрях музиката ми се стори че имам някакво "виене" от същата стрната където се намира лагера, възможно ли е да е от същя лагер или причината е друга??? Благодаря предварително
          Прикачени файлове
          Фиат Мареа 1,9 ТД100

          Коментар


            #6
            Salih Mutafchev написа:
            Здравейте, направих на мястото където се намира самият лагер, мисля че е балансиращ, с червено кръгче съм оградил мястото където се намира лагера. Днес като си спрях музиката ми се стори че имам някакво "виене" от същата стрната където се намира лагера, възможно ли е да е от същя лагер или причината е друга??? Благодаря предварително
            Колега малко късно но днес сменях сменях този прословут лагер 63006-2 RS. Малко трудно се намира моя беше 37 лв, смяната му е доста лесна поне за мен.Само да спомена че преди ми чукаше вдясно от него,за виене не мисля. :D
            Човекът е човек когато е на път.

            Коментар

            Working...
            X