Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Грешка на АВС

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Грешка на АВС

    Колеги,рядко но от време на време,не го беше правило месец ми светва лампата на АВС и тогава не работи.Не усещам разлика в педала или нещо друго.След като светне и угася колата и запаля отново АВС-а се чеква и угасва и проблем няма докато не реши пак да светне.Грешката която ми изписва я нямам в таблицата.АВС-а е лукас.
    Прикачени файлове
    Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

    #2
    Ами то си пише - реле. Отваряш централата на АБС-а и заменяш релето. Или слагаш едно 30-амперово руско, изведено с кабели извън централата (като при мен) и си в джаза.
    Stop giving directions, just say "Follow me."
    Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
    Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

    Коментар


      #3
      sok1 написа:
      Ами то си пише - реле. Отваряш централата на АБС-а и заменяш релето. Или слагаш едно 30-амперово руско, изведено с кабели извън централата (като при мен) и си в джаза.
      Подкрепям дори има тема със снимки кое реле е проблем.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        може ли линк към тази тема, че и на мен понякога ми светва лампата и след това сама се оправя, а абс-а си работи и при светнала лампа

        Коментар


          #5
          Те темите са няколко:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...ic.php?t=59025
          Alfa 159 SW 2.4 Ti
          Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
          "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

          Коментар

          Working...
          X