Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неправилен избор на задни амортесиори

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Неправилен избор на задни амортесиори

    Колеги реших и аз да мина метър демек по евтино.Четох за взаемно заменяеми части за фиат брава ТД 100 и открих,че от лада нива предните амортесиори стават за фиата отзад,ДА АМА НЕ!Поне не за дълго.Купих амортесиорите на ВАЗ 2121.Преработих горното ухо както трябва,разпробих долния тампон от 10 на 12 мм.Слагам и вече кой като мен,но уви,тези амортесиори са доста меки и слаби за моя автомобил с двама души отпред бива,но с пълна кола задницата играе танго.Единия даже успях да го откача от буталото и стержена и купих на неговото място друг същия,но ситуацията продължава по същия начин,ако има друг колега да е доволен от това ще му се радвам.Цената на двата амортесиора беше 38 лв. И до колкото виждам те са маслени,а оригиналните са газови или газово-маслени.Споделете вашето мнение аз съм за оригинални в крайна сметка козата си иска пръч! Yellow_Flash_Colorz_PDT_15
    Човекът е човек когато е на път.

    #2
    Колега сигурен ли си,че си си купил предни амортесиори за Нива?
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      pec ata написа:
      Колега сигурен ли си,че си си купил предни амортесиори за Нива?
      Напълно съм сиггурен защото съм си имал доста работа със НИВИ, бил съм автомонтьор във горско стопанство -Бяла Стават след нужната доработка но до там . Yellow_Flash_Colorz_PDT_15
      Човекът е човек когато е на път.

      Коментар


        #4
        Че какви пари са за нивата ,защото твоите не са сред най-скъпите.
        Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
        Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
        I am in love with my cars

        Коментар


          #5
          Replay написа:
          Че какви пари са за нивата ,защото твоите не са сред най-скъпите.
          Първите бяха ALКО-немски от 21 лв.бройката.Втория път взех руски по 19лв бройка.Става дума за цени месец октомври-2010 г. Това ми предложиха тука в Бяла.
          Човекът е човек когато е на път.

          Коментар


            #6
            В твоя случай по-евтиното е излязло, по-скъпо. http://axm-auto.com/index2.php?brand...menkl=2&show=1

            Коментар


              #7
              ThE_PuNiSHeR написа:
              В твоя случай по-евтиното е излязло, по-скъпо. http://axm-auto.com/index2.php?brand...menkl=2&show=1
              то на 99% от случайте така излиза сметката, но евала на колегата, че доста си е поиграл, можеше пък и да станат
              FIAT MAREA WEEKEND ELX TD100 98

              Коментар


                #8
                slavy_ivanov написа:
                ThE_PuNiSHeR написа:
                В твоя случай по-евтиното е излязло, по-скъпо. http://axm-auto.com/index2.php?brand...menkl=2&show=1
                то на 99% от случайте така излиза сметката, но евала на колегата, че доста си е поиграл, можеше пък и да станат
                Колеги наистина не си струва хамалогията,но нали все някой трябва да се престраши ида предаде на други опита си ;не питай старо питай патило; за това сме във форума. :P
                Човекът е човек когато е на път.

                Коментар

                Working...
                X