Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор на носачи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Избор на носачи

    Колеги даите малко помощ за избор на носачи на Типо.Сега със с Фиорела ,обаче след героични 35хил започнаха да се предават тампоните и започва да потропва вече.Въпроса ми е кое е по читаво:Фиорелата или Технорот?Цените са им сходни в T&N cars
    Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
    EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
    EX.Fiar Ritmo 105TC

    #2
    Re: Избор на носачи

    viktorsterev написа:
    Колеги даите малко помощ за избор на носачи на Типо.Сега със с Фиорела ,обаче след героични 35хил започнаха да се предават тампоните и започва да потропва вече.Въпроса ми е кое е по читаво:Фиорелата или Технорот?Цените са им сходни в T&N cars
    ако е тампон - смени го и пак карай със същия носач
    Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

    Коментар


      #3
      Няма смисъл.Единия тампон е 10-15лв, другия и тои толкова станаха20-30,шарнира гаранция и тои е тръгнал и като сложа чертата май ще излезе същото че и по-скъпо
      Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
      EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
      EX.Fiar Ritmo 105TC

      Коментар


        #4
        Ела да те заведа да си вземеш едно Мейле и си готов.
        И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

        Коментар


          #5
          MartoModev написа:
          Ела да те заведа да си вземеш едно Мейле и си готов.
          колко пара е?
          Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
          EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
          EX.Fiar Ritmo 105TC

          Коментар


            #6
            Не се занимавай с глупости. Намери си здрав оригинален носач втора употреба. Всичко друго са пълни боклуци, доказано! Поне ще знаеш че не си дал много пари. А в ТиН Кар имаш 20 % отстъпка, ако си член на клуба. Ама послушай и Марто Модев, той има отстъпки от 33 до 50 % във всички фирми.

            Коментар


              #7
              ogi28b написа:
              Не се занимавай с глупости. Намери си здрав оригинален носач втора употреба. Всичко друго са пълни боклуци, доказано!
              Най-доброто решение

              Коментар


                #8
                ogi28b написа:
                Не се занимавай с глупости. Намери си здрав оригинален носач втора употреба. Всичко друго са пълни боклуци, доказано! Поне ще знаеш че не си дал много пари. А в ТиН Кар имаш 20 % отстъпка, ако си член на клуба. Ама послушай и Марто Модев, той има отстъпки от 33 до 50 % във всички фирми.
                Да Огняне.Даже по някой път ми плащат да си взема части от тях
                И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                Коментар


                  #9
                  MartoModev написа:
                  ogi28b написа:
                  Не се занимавай с глупости. Намери си здрав оригинален носач втора употреба. Всичко друго са пълни боклуци, доказано! Поне ще знаеш че не си дал много пари. А в ТиН Кар имаш 20 % отстъпка, ако си член на клуба. Ама послушай и Марто Модев, той има отстъпки от 33 до 50 % във всички фирми.
                  Да Огняне.Даже по някой път ми плащат да си взема части от тях
                  Е добре де калко чини на Мейле.Типо 1.6 IE от 94год,поне да знам за какво става дума.Колкото до оригинален втора употреба нямам идея къде да го търся все пак не е кола на 4-5 год. а на 15
                  Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
                  EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
                  EX.Fiar Ritmo 105TC

                  Коментар


                    #10
                    Каква е тази марка Мейле? Бихте ли изписали името и на латиница?
                    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                    Коментар


                      #11
                      Пише се meyle.Цената за Носач за това типо е над 100лв.Специално за колегата го уреждам на 77.Аз съм слагал на мерцедеса такива шарнири и съм много доволен
                      И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                      Коментар


                        #12
                        А нямаше ли една тема специално за носачи?На въпроса - вземи си Фрап или Асметал!
                        Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

                        Коментар


                          #13
                          Forsaken написа:
                          А нямаше ли една тема специално за носачи?На въпроса - вземи си Фрап или Асметал!
                          Има не една,а над 10 теми за носачи!
                          Fiat Tipo
                          Corsa b комби !

                          Коментар


                            #14
                            Forsaken написа:
                            А нямаше ли една тема специално за носачи?На въпроса - вземи си Фрап или Асметал!
                            АС Метал носачи - няма!

                            Коментар


                              #15
                              http://www.asmetal.com/en/index.php?page=katalogсамо биалетки.
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар

                              Working...
                              X