Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за амортисьори

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвет за амортисьори

    Хора посъветвайте ме какви задни амортисьори да си купя, трябва ми нещо по-евтино или поне най оптималния вариант. Колко пари излиза горе долу цялата процедура колко взимат за ремонт ако някой има опит да сподели. Благодаря предварително Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org
    FIAT BRAVO 1.9 TD 100

    #2
    Може сам да си ги смениш, не е сложно, евтини и що годе читави - Кофап/Елстар/ММ
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Задните не са скъпи, сложи по-читава марка. Смяната е лесна, ако имаш здрава гидория с камък иначе няма да можеш да отвиеш горния болт. Става и с винтоверт (въздушен), но пак с подходящ камък!
      Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
      Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
      Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

      Коментар


        #4
        Миналата година си вземах от Стамболйиски 155 газови Кофап за около 70лв. чифта, а смяната с един комшия пред блока за около час като обърнахме и по 1 бира за по-спорна работа без да бързаме.

        Коментар


          #5
          Някой дали може да посочи снимки или друг вид изображение за смяната на заден амортисьор за Фиат Мареа?Мерси!

          Коментар


            #6
            Има отвор с капаче в моста за горния болт В него по спомен влизат само тънки неподсилени камъни
            '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
            '97 Coupe 16VT 262WHP+

            Коментар


              #7
              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=45355
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                хора,да питам, предлагат ми Крафт на добри цени, по думи на продавача Крафт са много над оптимал и кофап, споделете мнение,предни за 74 задни за 46 лева брайката четрита за 200 лв...
                ...хладилник, карам хладилник...

                Коментар

                Working...
                X