Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

пружини за Fiat Marea Weekend

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    пружини за Fiat Marea Weekend

    Здравейте колеги трябва ми помощ от някой който знае какви пружини мога да сложа на мареа-ата за да стане по висока и да са с по-малко сечение демек да е по-висока и по-меко да вози
    Fiat Marea Weekend ELX 1.9TD 100к.с

    #2
    Няма такива ако са с по малко сечение или както искаш ти то тогава колата ще ги натиска и няма да е висока .А за возията са по важни амортисьорите ане толкова пружините .
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      Re: пружини за Fiat Marea Weekend

      niki_vr написа:
      Здравейте колеги трябва ми помощ от някой който знае какви пружини мога да сложа на мареа-ата за да стане по висока и да са с по-малко сечение демек да е по-висока и по-меко да вози
      Вдигай я с подложки от гума по 2-3 лв. са в магазин за части на руски автомобили.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Re: пружини за Fiat Marea Weekend

        Tornado написа:
        niki_vr написа:
        Здравейте колеги трябва ми помощ от някой който знае какви пружини мога да сложа на мареа-ата за да стане по висока и да са с по-малко сечение демек да е по-висока и по-меко да вози
        Вдигай я с подложки от гума по 2-3 лв. са в магазин за части на руски автомобили.
        Ти ли се обади бре :D .Кви подложки за 2-3лева :D .Точно ти знаеш,че става с транспортна лента,но не ми каза как я вдигна отпред.Задницата,аз я повдигнах с тампони от Лада,но имаше два-три вида оттях.Аз си купих от най-дебелите и най-широките.Предницата не съм я пипал.
        EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

        Коментар


          #5
          А не мислите ли че с това повдигане се губи от стабилността на автомобила.Няма ли разлика в поведението му в завой
          Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
          Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
          I am in love with my cars

          Коментар


            #6
            itan75 написа:
            Ти ли се обади бре :D .Кви подложки за 2-3лева :D .Точно ти знаеш,че става с транспортна лента,но не ми каза как я вдигна отпред.Задницата,аз я повдигнах с тампони от Лада,но имаше два-три вида оттях.Аз си купих от най-дебелите и най-широките.Предницата не съм я пипал.
            Аз се обадих ами и предницата вдигнах дори след изкъртих пробката на картера.Трябва ти транспортна лента около 24-25 мм.,остър нож повече търпение и едни по дълги болтове 8 мм.Да ти издам и една тайна същите подложки които си поставил отзад ако са като моите стават и за отпред опитай ако искаш губиш само 6-7 лв. ако не ти хареса.
            Replay написа:
            А не мислите ли че с това повдигане се губи от стабилността на автомобила.Няма ли разлика в поведението му в завой
            Не се състезавам и не вземам завоите с 130 км/ч за да губя стабилност.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Tornado написа:
              Replay написа:
              А не мислите ли че с това повдигане се губи от стабилността на автомобила.Няма ли разлика в поведението му в завой
              Не се състезавам и не вземам завоите с 130 км/ч за да губя стабилност.
              Въпроса ми е по-скоро принципен,като към човек който вече е минал през тази процедура.От някой на който са му минавали подобни идеи,но го е страх от завоите
              Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
              Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
              I am in love with my cars

              Коментар


                #8
                Replay написа:
                Tornado написа:
                Replay написа:
                А не мислите ли че с това повдигане се губи от стабилността на автомобила.Няма ли разлика в поведението му в завой
                Не се състезавам и не вземам завоите с 130 км/ч за да губя стабилност.
                Въпроса ми е по-скоро принципен,като към човек който вече е минал през тази процедура.От някой на който са му минавали подобни идеи,но го е страх от завоите
                ОК отговарям тогава - нямам загуба на стабилност.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  колеги чух че от браво или брава пасвали добре на мареа смисъл такъв че са по-дълги и с по-малко сечение а на мареата доколкото знам са по-къси с по-голямо сечение
                  Fiat Marea Weekend ELX 1.9TD 100к.с

                  Коментар

                  Working...
                  X