Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тропане след смяна на носач на браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тропане след смяна на носач на браво

    здравейте колеги проблема е следния:след смяна на външните кормилни накрайници и левия носач при пълен ляв се чува ритмично припукване от ляво какви според вас са възможните причинивъзможно ли е да е от неправилен монтаж на носача или кормилните накрайнициочаквам с нетърпение вашите мнения
    FIAT BRAVO 1.2 16V

    #2
    н

    пробваи дали си стегнол гумата
    тел.0897943620

    Коментар


      #3
      да колега стегнал съм я
      FIAT BRAVO 1.2 16V

      Коментар


        #4
        Мина ли реглаж след смяна на накрайниците?Сигурен ли си че носача е за твоята кола,а не е малко по дълъг примерно и да пречупва горе ъгъла на лагера на макферсона?Лагера как е?
        Fiat Tipo
        Corsa b комби !

        Коментар


          #5
          може и някое каре да е тръгнало

          Коментар


            #6
            имаш предивид, че навиваш пълян ляв и като потеглиш се чува ритмично трак-трак? ако е така са ти обърнали накрайниците- те са криви и ако кривката е сменена опират в джантата на пълен завой
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              Ако опира в джантата, може би ще стърже, а не да трака? (Само предположение)

              Коментар


                #8
                реглаж не съм правил исках първо да реша въпросния проблемотносно дали носача е за моята кола не мога да съм 100 % сигурен купих го от магазин а какво са ми дали е друг въпростракането го има само при пълен ляв и се появи след смяната на носача и външни кормилни накрайници
                FIAT BRAVO 1.2 16V

                Коментар


                  #9
                  ogi28b написа:
                  Ако опира в джантата, може би ще стърже, а не да трака? (Само предположение)
                  трака- като каре точно, защото джантата отвътре има едни...да ги нарека оребрения, повтарят някои части от профила на джантата, само някои. не споря- при мен беше това, бях обърнал накрайниците и само при пълен някой си тракаше като каре- бях се навил да го сменям.... ако не ме лъже паметта трябва да е кривнато посока напред- посока фара. провери това, особенно ако се е появило отведнъж
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #10
                    Тропане след смяна на носач-Браво-оправено

                    колеги проблема е решентежеста на баланса от вътрешната страна на гумата опираше в долния край на биалетката след като я отрязах и направих по-къса вече не опира дано съм полезен и на други колегина отзовалите се колеги с мнения и препоръки благодаря
                    FIAT BRAVO 1.2 16V

                    Коментар


                      #11
                      pakumba написа:
                      ако не ме лъже паметта трябва да е кривнато посока напред- посока фара. провери това, особенно ако се е появило отведнъж
                      Не те лъже паметта, определено. Тази кривка позволява да не зажули в джантата при пълен вътрешен завой за съответното колело.

                      Коментар

                      Working...
                      X