Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вътрешен кормилен накрайник или друго?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вътрешен кормилен накрайник или друго?

    Колеги от скоро се появи тропане на метал при преминаване през неравности във волана.Странното е че нямам луфт във волана всичко си е нормално.Мой приятел вчера се вози с мен и чу как похлопва и ми каза че най вероятно е вътрешния накрайник.Та мисълта ми е може ли по някакъв начин пред блока дето се вика да го проверя това нещо и ли на сервиз?Благодаря
    Fiat Punto MK2 Sporting 2001

    #2
    Еми може.. легни отдолу и хвани накрайника здраво и го разклати! Ама едва ли е вътрешен! По-скоро външен или пък ти тропа спирачен апарат!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      мда ама гледах за спирачен апарат не е и външен лашках снощи апаратите и външните ама не та за това питам защото удрянет се усеща във волана
      Fiat Punto MK2 Sporting 2001

      Коментар


        #4
        Може би доста колеги, които четат тази тема, се чудят за каква кола иде реч, нещата са идентични, но все пак... Защо не я запишеш в подписа си, или да я добавиш в гаража си ?

        Коментар


          #5
          Еми да то трябва малко и на време ама не мене явно и толкова ми липсва!!!Става въпрос за пунто мк2 спортинг 2001 Извинете още веднъж
          Fiat Punto MK2 Sporting 2001

          Коментар

          Working...
          X