Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хъркане в предницата при рязък завой

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хъркане в предницата при рязък завой

    Пробвах с търсачката , а и видях, че има тема, на пръв поглед подобна на моята малко по-надолу, но като че ли при мен проблема е друг. Та значи - става въпрос за Брава 1,6. При неравна настилка, предимно по павета, когато направя рязък завой, се чува един зверски звук между хъркане, чукане и де да знам точно какво... като че ли обаче не става въпрос за нещо по окачването, а все едно нещо някъде опира или знам ли и аз...Преди два дни по колата се смени всичко по предницата, носачи, биалетки, тампони, накрайници и т.н. (амортесьорите са Билщайн и са на година), но този проблем остана. Видях, че колегата с темата по-надолу е решил проблема си с нов носач, но при мен очевидно не е от това. Момчето, което я прави, гледа и рейката, каза, че е добре и чистосърдечно си призна, че няма представа от какво може да е този шум (тракане). Принципно предложи да я закарам един ден и да се опита да потърси какво точно може да е, но аз исках първо да напиша за проблема тук, за да може ако има някой, който се е сблъсквал с нещо подобно и е намерил откъде идва , да сподели. Много благодаря предварително.

    #2
    Да не опира някоя от пластмасовите кори в гумата?
    Alfa 159 SW 2.4 Ti
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

    Коментар


      #3
      Абе не звучи баш така. Нещо твърдичко си е според мен.

      Коментар

      Working...
      X