Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предни амортисьори от Браво 1.2 1.4 1.6 1.8 1.9 2.0

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Stefanaki написа:
    7or37o написа:
    Какви са тия от 80лв? Марка нещо можеш ли да ми кажеш, че ме заинтригува
    Cofap GP27292 за 69лв/бр от Косер с отстъпката
    Ползвам отстъпки и то доста задоволителни, но ме интересува качеството, защото не съм чувал никакви отзиви за въпросните амортисьори. Ако са наистина качествени, даже и за 50 и нещо лева ще ги взема, но.... кажете какво е качеството им, моля ви
    Fiat Bravo 1.6 16v 103HP + ГИ Lovato

    Коментар


      #17
      7or37o написа:
      ... защото не съм чувал никакви отзиви за въпросните амортисьори...
      Цък! и приятно четене!
      ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #18
        Противоречиви отзиви... На теория са доста яки, а голяма част от хората ползвали ги не са доволни, но ми прави впечатление, че недоволни "сякаш" са незапознатите спрямо това какво очакват от тях. Въпреки това мисля да си поръчам от тях
        Fiat Bravo 1.6 16v 103HP + ГИ Lovato

        Коментар


          #19
          Здравейте и от мен колеги,Що се отнася за амортисьорите от 1.2 до 1.6 за БРАВО/А са едни и същи а за 1.8 нагоре са други, Колегата е прав че на по големия двигател му трябвати по яки амотисьори /разликата е в дебелината на стержена. Ако сложиш от 1.8 ще е малко коравичка но по завойте ще си ноер 1/няма да мрадниш. За цена на амортисьор и гаранция опитай да направиш лекламация в даден магазин за тях и виж какво ще ти кажат. В БГ иматолкова дупки и следователно ти си минал през тях и е вината твоя и нямаш гаранция. В КОСЕР имат КАЯБА перфектни са но са скъпи. Аз лично ще си сложа MARELLI отпред и отзад на TST, защото имам проблем и ми казвт че амортисьорите са ми заминали. Колата на предница е добре а леко като че ли ми бяга а в ляво а в дясно. като я залюлея на място и тя спира ама като тръгна на път е като камшик, уж спира да се клати като я залюлея на ръка а като тръгна и не ми харесва. Поради тази причина ще слагам новите.
          Фиат МАРЕА 1.9 ТД100
          харчи: DOSTA

          Коментар


            #20
            Предлагат ми някакви Оптиком, но и за тях не съм чувал нищо, даже сефте ги чувам Някой знае ли нещо за тях
            Fiat Bravo 1.6 16v 103HP + ГИ Lovato

            Коментар


              #21
              Да не са ОПТИМАЛ, Закупени от Евро 07. Не са нещо кой знае какви ама стават за вземане на парите на клиента.
              Фиат МАРЕА 1.9 ТД100
              харчи: DOSTA

              Коментар


                #22
                avent написа:
                Да не са ОПТИМАЛ, Закупени от Евро 07. Не са нещо кой знае какви ама стават за вземане на парите на клиента.
                Да... не са кой знае, какво но все пак за задни стават! От една година карам с такива и нямам проблеми. За предни определено обаче бих заложил на друга марка... Не за друго, но отнема повече време смяната им! :D
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #23
                  Днес пък ми предлагаха едни Рекорд или нещо такова на цената на Кофап пак около 80лв.
                  Fiat Bravo 1.6 16v 103HP + ГИ Lovato

                  Коментар


                    #24
                    Те Рекорд май са пак Кофап, обаче с друго име...нещо такова беше
                    Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
                    Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
                    Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

                    Коментар


                      #25
                      Незнам, но са с една година гаранция, а Кофап-а нямат гаранция.Искам да вмъкна и че днес като приказвахме с чичо ми каза че колкото човека са отишли за рекламация с Монро гаранцията винаги им осигурява нов амортисьор, обаче тогава и само тогава когато стълба на амортисьора е прав, ако е крив, да си влязъл в някоя огромна яма, просто няма как да ти се даде нов, но ми каза че за 2 години точно 5 човека са идвали за рекламация и на трима от тях са били прави стълбовете, но на другите не и е нямало как да им се даде нов
                      Fiat Bravo 1.6 16v 103HP + ГИ Lovato

                      Коментар


                        #26
                        Първа линия са МАГНЕТИ МАРЕЛЛИ а втората е КОФАП. Заводски Фиата излиза на ВАЙС АУТО-ОРИДЖИНАЛ. Незнам 1.6 фиатовете който излизат от турция какво им слагат. А гаранцията на амортисьор е много относително нещо. Много са хубави КАЯБА-та ама са скъпи,ама хубави,ама скъпи :D . Много известни марки се правят в Македония и РУмъния а се води немско и се претендира за качество,да ама не. Аз поне ще слагам ефтинки на Марелли и TST, и цената ме устройва. Гледах ги като се напомпят се удървят да си е.е мамата.
                        Фиат МАРЕА 1.9 ТД100
                        харчи: DOSTA

                        Коментар


                          #27
                          Каква им е горе-долу цената на Магнети Марели и на TST
                          Fiat Bravo 1.6 16v 103HP + ГИ Lovato

                          Коментар


                            #28
                            Оргиналните са 75лева до 1,6кубика предните и 60 задните на ВАЙС АУТО, на МАРЕЛЛИ предните са 105 лева но са за над 1,6кубика. На TST са по 70 и по 40 лева и са хубави.
                            Фиат МАРЕА 1.9 ТД100
                            харчи: DOSTA

                            Коментар


                              #29
                              Днес сложих Рекорд. Надявам се да са добри
                              Fiat Bravo 1.6 16v 103HP + ГИ Lovato

                              Коментар

                              Working...
                              X