Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Все едно нещо ще се счупи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Все едно нещо ще се счупи

    Здравейте , колеги ! Имам Брава от 1 месец и проблемите почнаха сменях бензинова помпа , бендикс , филтри , масла , ремъци , ролки ... абе мамата си джаска ама така ще е . Обаче - ПРОБЛЕМЧЕто сега е следното : пътищата ни че са лоши - лоши са , но все пак ... сменял съм носачи , тампони но когато колата е студена и при потегляне по неравности имам чувството , че трака , та се не трае - все едно нищо няма сменяно ( а старите неща са при мен ) . Чукането по дупките е гадно , а всичко УЖ съм сменял ... Идеи защо се получава така ( най-вече когато колата е студена , а като загрее сякаш по-леки стават чуканията )??? Съжалявам за вялото обяснение , но нямам думи за да го опиша
    Fiat Brava 1,6 16V 103

    #2
    Амортисьори може би.... при мен така чукаха преди да изпуснат (Майстора казва че им се износва стеблото вътре и чукат, а на студено е повече защото не се е разбило маслото)А иначе може да са и други неща..... разни тампончета, накрайници.... Отиди на майстор, ако е читав и разбира, ще ти каже от какво е
    Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
    Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
    Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

    Коментар


      #3
      PaUnOff написа:
      Амортисьори може би.... при мен така чукаха преди да изпуснат (Майстора казва че им се износва стеблото вътре и чукат, а на студено е повече защото не се е разбило маслото)А иначе може да са и други неща..... разни тампончета, накрайници.... Отиди на майстор, ако е читав и разбира, ще ти каже от какво е
      Тъкмо тръгвам и после ще докладвам
      Fiat Brava 1,6 16V 103

      Коментар


        #4
        Ами при смяната на носачите са останали луфтове , затегнати са и сега ще видим какво ще се получи ( днес ще сменям и маслото )
        Fiat Brava 1,6 16V 103

        Коментар


          #5
          Честита Брава колега.Нормално е да хвърлиш някой и друг лев,ако си взел нов внос.Няма да се плашиш и аз съм минал по този път,ще издържиш. :P
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар


            #6
            И при мен когато карам из джандемите адски много друса и дрънчи и това е когато потеглям в студеното сутрин. Амортисьорите ми отпред са маслени не съм сигурен дали са Монро, задните са Монро газо-маслени. Много съм доволен от тях, обаче наистина в студеното сутрин наистина много дрънка заради гъстото масло в амортисьорите все едно не реагират на неравностите
            Fiat Bravo 1.6 16v 103HP + ГИ Lovato

            Коментар

            Working...
            X