Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спортни пружини.За каква кола са.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спортни пружини.За каква кола са.

    Колеги трябва ми малко помощ.Имам спортни пружини и незнам от каква кола са.Има номера и всичко на тях.Марката им е APEXНа по далгите пише APEX 30-10001 VA 55/06*А на другите APEX 30-10002 HA 340-05*Ако някои колега може да ми помогне да ми каже за каква кола стават ще сам му много благодсрен.Поздрави.Моля ако модераторите преценат че темата е за друг раздел да я преместят.Поздрави.
    Прикачени файлове

    #2
    Писа ли координатите които имаш а тях в google ?
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      Виж каталога на производителя.http://www.apexsuspension.com/gb/ind...лизкото съответствие е на Фиат Уно Турбо 83-93г. Но липсва последната единичка от номера, така че не знам
      She was only a whisky maker but he loved her still.

      Коментар


        #4
        re

        И аз това гледах.Близки са но неса изцияло еднакви.Никои ли неможе да ги познае.Дали неса за неговото самолетче.Поздрави.

        Коментар


          #5
          На мен тея дългите ми приличат като на темпрата, но несъм много сигорен
          темпра 1,9тд

          Коментар


            #6
            Искрен написа:
            На мен тея дългите ми приличат като на темпрата, но несъм много сигорен
            Тея дългите са задни! А тези по-късите от дясно се предполага да са предни!Мога да кажа че предните са по-различни от пружините за типо/браво платформа! Докато задните ще станат на някое типо/браво
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              #7
              ре

              И аз така мисля.Поздрави.

              Коментар


                #8
                Колега моля те погледни пак какво пише на пружинките, че такъв код не можах да намера 30-1000 - този е за Уно Турбо Поздрави и на теб
                Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                Коментар


                  #9
                  Пружини

                  Колега на тях пише точно това дето сам написал.А ето и линк какво намерих http://www.fiat-uno-ig.de/forum/inde...&threadID=1953 За фиат уно турбоА и в саита на апех гледах.Поздрави.

                  Коментар


                    #10
                    Разбрахте ли от какво са тея пружини?На мен ми приличат много на мойте тоест на Уно и не само на Турбо модела.

                    Коментар


                      #11
                      Колега гледах и рових из нета и в каталога на производителя и пишеше уно алл. Тоест би трябвало да стават за всички модели уно.Всащност тези прожини се продават http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...оздрави.

                      Коментар


                        #12
                        Първите определено наприличват много на задните на типото ми.
                        Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
                        Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
                        -------------------------------------------------------------

                        Коментар

                        Working...
                        X