Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

НАКЛАДКИ FERODO - може би да се избягват

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    НАКЛАДКИ FERODO - може би да се избягват

    Здравейте колеги!Пускам темата информативно! За последните 6 месеца, вече 5-ти автомобил с разлепено феродо на тази марка. Снощи едвам извадихме барабаните на едно рено. Един от случайте беше с разлепено феродо на предните, което е много опасно. Накладките са купувани от търговските им представители.Поздрави!
    Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

    #2
    Ето и за какво става въпрос от снощи. И това накладка която няма 1000 км.
    Прикачени файлове
    Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

    Коментар


      #3
      От коя серия са?

      Коментар


        #4
        Ами не знам! Снощните, били са в червена опаковка, ако това помага! Имат и черен надпис на феродо, все едно е напечатан с принтер. Искам да кажа, че не е издълбан в метала, но не е и боя. Изглежда истински
        Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

        Коментар


          #5
          Колега и аз имах същия проблем само че на предни наклатки на има няма 2 месеца и на едната и се отлепи феродото и щях да се претрепя .Само дето дадох сумати пари а и на всичкото отгоре скърцаха .Сега съм с някви гт или нешто от сорта испански маи и са супер.Далече вече от феродо явно много ментета има или ги правят некачествени.
          Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

          Коментар


            #6
            Пандата дойде от завода с накладки на феродо. Не съм имал проблем с тях. Спираха добре, но и изглеждаха по-различно от тези купувани в Бг.
            Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

            Коментар


              #7
              ама защо въобще някои си въобразявате, че това феродо има нещо общо с истинското... само за сравнение не съм сменял моите накладки откакто взех колата с тях от Ит- предните са си както дойде, а са на 65 000 км, задните ги смених на 50-55 000, никога не е просвирила и винаги е спирала супер. качеството на всички нови части тук отговаря на качеството на стокит евъв всичко по лев- което е много плашещо. затова си взех задни накладки 2 ръка, от колега, на който са му дошли с колата от Ит.
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                pakumba написа:
                ама защо въобще някои си въобразявате, че това феродо има нещо общо с истинското... само за сравнение не съм сменял моите накладки откакто взех колата с тях от Ит- предните са си както дойде, а са на 65 000 км, задните ги смених на 50-55 000, никога не е просвирила и винаги е спирала супер. качеството на всички нови части тук отговаря на качеството на стокит евъв всичко по лев- което е много плашещо. затова си взех задни накладки 2 ръка, от колега, на който са му дошли с колата от Ит.
                Щом не се износват накладките, не яде ли дисковете?
                Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                Коментар


                  #9
                  Danchojn написа:
                  pakumba написа:
                  ама защо въобще някои си въобразявате, че това феродо има нещо общо с истинското... само за сравнение не съм сменял моите накладки откакто взех колата с тях от Ит- предните са си както дойде, а са на 65 000 км, задните ги смених на 50-55 000, никога не е просвирила и винаги е спирала супер. качеството на всички нови части тук отговаря на качеството на стокит евъв всичко по лев- което е много плашещо. затова си взех задни накладки 2 ръка, от колега, на който са му дошли с колата от Ит.
                  Щом не се износват накладките, не яде ли дисковете?
                  ми не знам, щом не свирят, значи не са прекалено твърди. дисковете лятото ги мерих и бяха в норма... за мен е важно да спира добре и да не свършват за 10 000 км... и двете неща ги прави. все пак да се има предвид, че по-голямата част от км ги правя извънградско и това играе огромна роля за устойчивостта им
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #10
                    Аз работя в магазин за авточасти и потвърждавам, че има много оплаквания от феродо и то от високия клас. До сега най-доволни са клиентите от АТЕ, Pagid...но и цената е доволна
                    Honda Accord 1.8 115к.с. 96г.
                    Honda Civic 1.5 90к.с. 93г.
                    FIAT Marea 115 '99 1.8 113hP 182.A2.000
                    Powered by Total & Fobos LPG

                    Коментар

                    Working...
                    X