Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

задни спирачки на 20v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    задни спирачки на 20v

    колеги след смяната на старите барабанни спирачки с дискови от браво 2000 20ве имам следния проблем!!!колелата немогат да завлекът хубаво а само замалко и после си се търкалят..педала ми е малко по мек.като го напомпам един път и си е като преди . и си мисля че трябва да ги стегна понекъкъв начин иначе сам ги обезвъздушил !!!!
    Прикачени файлове
    FIAT BRAVO GAZARIQ 1,8 16V
    НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ИМАШ ПОД КАПАКА,А КОЛКО ИМАШ В ГЛАВАТА

    #2
    абс-ът не работи
    FIAT BRAVO GAZARIQ 1,8 16V
    НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ИМАШ ПОД КАПАКА,А КОЛКО ИМАШ В ГЛАВАТА

    Коментар


      #3
      Дай им време на накладките да се припаснат към дисковете. Моите се припаснаха чак след около 500км (имплантирани са от типо седичивалволе).

      Коментар


        #4
        ///// написа:
        Дай им време на накладките да се припаснат към дисковете. Моите се припаснаха чак след около 500км (имплантирани са от типо седичивалволе).
        ама педал ми е по мек от обикновено и се чудех дали немога да ги натегна малко мисля че като улегва накладката кам диска и се получава по голямо място и оттам идва тоя луфт
        FIAT BRAVO GAZARIQ 1,8 16V
        НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ИМАШ ПОД КАПАКА,А КОЛКО ИМАШ В ГЛАВАТА

        Коментар


          #5
          При мен спирачките са от 2.0 16В Купе и при мен беше така след около 400-500 км се напаснаха накладките спрямо диска.В началото педала ми беше мек, но след дълго каране всичко си е ОК.Преди в началото нямах почти никаква ръчна ,но след време след като се напаснаха накладките си затегнах ръчната отвътре и сега на първия зъб хваща много добре дори като дръгвам на ръчна и ляга задницата и немърда колата.

          Коментар

          Working...
          X