Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Счупване на кормилен накрайник

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Счупване на кормилен накрайник

    Преди няколко дни леко катастрофирах, имаше сняг, колата поднесе и излезе от пътя в една поляна. Оказа се, че съм счупил левият кормилен накрайник и колелото беше неуправляемо. Възможно ли е поради счупване в движение на накрайника колата да е поднесла или вследствие на удара в последствие да се е счупило. На мястото на среза по сечението имаше лека ръжда, което ме осъмни, че си е бил повреден. Много е притеснително ако накрайника е причината за катастрофата, защото ’’недай си боже’’ да се счупи при голяма скорост, става страшно.
    Bravo TD100

    #2
    Възможно е, може да е имало шупла в метала или да е бил пукнат! Това говори колко е качествен..Щом е имало ръжда по сечението на счупване!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Според мен сам трябва да си отговориш. Ако се е откъснал по време на движение колата е трябвало без причина да поднесе. Ако ти си я поднесъл и от там си излязъл от пътя е напълно възможно тогава да се е откъснал.

      Коментар


        #4
        Напълно е възможно в мен да е грешката, въпреки че карах много бавно понеже беше пресен и много хлъзгав снега. Стана на прав участък, колата изведнъж тръгна доста стабилно наляво без видима причина, аз веднага се опитах да я изправя но изобщо не ме слушаше, осука се и излезе извън пътя. Или се е счупил и за това е тръгнала да носи, или рязко като съм дал десен се е скъсал, или след удара. Но наистина тази ръжда по счупването много ме осъмни.
        Bravo TD100

        Коментар


          #5
          Ако наистина без причина е тръгнала си имал късмета, че в този момент не е идвал някой срещу теб и да стане по лошо, но си нямал късмет с боклуците които продават.

          Коментар

          Working...
          X