Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква марка пружини за Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    PaUnOff написа:
    Да бе и аз си мислих да ти кажа за последствията от загряването на газа+маслото в амортисьора,ама не знаех какви са точно. Може би наистина ще се получи нещо взривоопасно! И на въпроса ти дали са газови- Ами ако са черни,значи са ти Монро Оригинал демек маслени,ако са сиви значи са Монро Рефлекс,демек газово-маслени.Ама все пак внимавай като заваряваш.....постепенно да не напраиш някоя запръжка
    Монро Оригинал за Фиат са газово-маслени. Аз съм с такива вече 2 години.Монро Рефлекс са газови двойнодействащи.

    Коментар


      #32
      Valiosport написа:
      Е ти к’во искаш спортните пружини ли да съсипвам Ще изместа чашката на амортисьора където ляга долу пружината ако се сещаш Аз съм махнал гумените тампони под лагерите но си мисля че не е добре да се кара без тях Че амортисьорите газови ли са
      Е добре де - вземи съсипи тогава амортисьорите (които са по-скъпи от пружините) и да се контузиш, като за капак. Говоря така, защото съм минал по този път.Сега по същество. Поствам снимка, на която не се вижда много добре, но черното типо е със 6-7 см по-ниско от бялото само от червени пружини с отрязана една витка (на снимката е с 13-ки, но иначе е с 15-ки джанти 7J и гуми 195/55). Амортисьорите са си нормалните. Бялото типо е със стоково окачване.
      Прикачени файлове

      Коментар


        #33
        А тук с добавката на предната броня е на 3 пръста от земята и със споменатите 15-ки.
        Прикачени файлове

        Коментар


          #34
          Добре де дай някой друг вариант за снижаване
          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

          Коментар


            #35
            Ето го в момента как стои Типо-то тази снимка е нова :D :
            Теоритиците си лаят, голфа си върви!

            Коментар


              #36
              Искам да стане отпред още малко по-ниска а пък за 15-ките то е ясно ето ги в мазата
              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

              Коментар


                #37
                15-ките са ми със 195/50/15
                Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                Коментар

                Working...
                X