Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем в спирачките

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем в спирачките

    Здравейте. Не мога да разбера защо при леко натискане на спирачката преснит гуми започват направо да "влачат". Мисля че това не е номарлно и дста опасно. Благодаря.

    #2
    А по - подробно?
    Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

    Коментар


      #3
      спирачки

      Ами да кажа че при по продължително натискане на спирачките без да ги натискам повече те започват да затягат повече а не да спират до едно положение. А при дори и леко натискане особено на мокро направо блокират колелата.

      Коментар


        #4
        Може да има проблем по маркучите! Или буталата на спирачните апарати! Дисковете и накладките в кондиция ли са?
        Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

        Коментар


          #5
          спирачки

          Дисковете и накладките са добре. Преден десен маркуч сменях преди около месец. Другия си беше здрав. Буталата на апаратите не съм ги проверявал.Ще ги проверя и ше кажа какво е станало.Абе въобще за първи път се сблъсквам с такъв проблем.

          Коментар


            #6
            А каква е колата, а гумите ти хубави ли са?
            --Старата ръжда любов не хваща!--
            156 sportwagon 1,9 jtd 115
            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

            Коментар


              #7
              спирачки

              Предние ми гуми са чисто нови.На около 3 месеца са. Колата е фиат браво 1.9тд 75кс.98год. Няма АБС.

              Коментар


                #8
                Според мен колега имаш задържане при повторно натискане-като пуснеш педала след първото натискане и после го натиснеш пак и ти кове.Апаратите бавно охлабват.Направи една профилактика на апаратите.
                Fiat Tipo
                Corsa b комби !

                Коментар

                Working...
                X