Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво 1.8GT с дискове отзад!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ///// написа:
    Видях я! Приличат ми на задни апарати от мерцедес!
    А, не...не.Предни четирибутални Брембовци за 305...310мм дискове - като на Купе 2.0 20V Turbo

    Коментар


      #17
      Уфффффф - грешката е моя - просто визуално ми заприлича! Спирачната помпа дали ще е достатъчна?

      Коментар


        #18
        ///// написа:
        Уфффффф - грешката е моя - просто визуално ми заприлича! Спирачната помпа дали ще е достатъчна?
        Ами май не, но подготвям една от Алфа 156 с големия сервоусилвател - по съвет на Еньо.Тя вече ще е ок.

        Коментар


          #19
          Това имах и аз на предвид! А брембото си е брембо!

          Коментар


            #20
            Колеги братовчед ми сложи цял мост от 146... нз дали някой от форума познава Aцко а.к.а. Киро Алфата... Задия мост е от неговата алфа след като то я поразмаза малко. Стана много добре.. а за спирането с нови дискове отпред и задни дискове... просто вече не ми се кара моя фиат.... :D Сънувам ги ЕЙЙЙЙЙ!!
            Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
            Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
            Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
            Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

            Коментар


              #21
              nonamecrew написа:
              след като то я поразмаза малко. Стана много добре..
              Не разбрах нещо!

              Коментар


                #22
                а аз не разбрах примерно на моята марея трябва ли да сменям целия заден мост? или свалям барабанните и слагам дискови? нямам абс?
                Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
                Moonsteppers - All over the world and beyond ...

                Коментар


                  #23
                  null.zero написа:
                  а аз не разбрах примерно на моята марея трябва ли да сменям целия заден мост? или свалям барабанните и слагам дискови? нямам абс?
                  Е сега пуснах тема - виж в нея как аз съм го направил.Цък

                  Коментар


                    #24
                    null.zero написа:
                    а аз не разбрах примерно на моята марея трябва ли да сменям целия заден мост? или свалям барабанните и слагам дискови? нямам абс?
                    Само сваляш барабанните и слагаш дисковите, само е важно да са си с планките, дисковете, жилата и маркучите (щото барабанните нямат втори маркучи отзад)! Абсолютно никакъв проблем нямаш от която и да е италианка с окачване "типо" да ти е донор!

                    Коментар

                    Working...
                    X