Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Само ментажки накладки ли продават?!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Аз карам и наскоро даже се смених предните накладки и съм много доволен. Комплекта предни накладки е марка " Ferodo Premier" и цената им е 108 лв.
    Уважавам тези,които ме уважават!
    Clube do Marea!

    Коментар


      #32
      С тези малките дискове ще е така... и надупчени да сложиш... все тая... просто са малки...Аз сложих 284мм. нови с накладки и е по-добре, въпреки че, и тях паля ... но много по трудно...За пример... :Завоите преди слъчев бряг се разтягах с една 146-ца... На всяка права гас колко може... и на завоя си спирам...така всичките завои, чак доло до разклона... Позамирисаха по едно време... ама спирачната сила е съвсем друга... Другото което е... Джанти под 15 при диск 284 неможеш да сложиш... апарата минава на 2мм от джантата... и даже балансите падат (тряя се местят). Задължително си смени спирачната течност и сложи някаква хубава... както каза колегата, изкарали са някаква нова уж много добра, можеш да пробваш.... спирачките ти се променят много само от една спирачна течност !! Успех ... и внимавай, че най-страшното е да ти откажат спирачките ...
      ALFA ROMEO 145 1.9JTD '99 DIESEL IS COOL
      vs Stilo jtd
      vs 145 1.8 ts
      Alfa Romeo 156 2.4jtd '99 (бившата)
      (скапани критерий за подпис ) ооффф.....

      Коментар

      Working...
      X