Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Само ментажки накладки ли продават?!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    спирачките за теб са - STEINHOF - аз съм с такива
    1.6 16v 96 г. 103 hp.
    България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
    Да мина да те взема...или да взема да те мина?

    Коментар


      #17
      Днеска сложих дискове Zimerman и накладки ATE. Магазина е на Сливница 145 Ауто 1 имат Брембо , Паджит и др виж и в Манимпекс. За сега не мога да дам мнение , но ако така караш никои няма да уцели с точна прогноза за накладките

      Коментар


        #18
        metropolix написа:
        спирачките за теб са - STEINHOF - аз съм с такива
        Точно от тия накладкли напоследък не съм доволен
        Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

        Коментар


          #19
          Ето какво си купих днес Ще ги слагам другата седмица, че в момента съм малко out of time.
          Прикачени файлове
          Fiat Bravo 80 16V

          Коментар


            #20
            спирачки

            нещо не ти е наред в системата спирачни апарати например а не накладките а и вярно ако караш като за световно ти трябват и световни накладки
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              #21
              Е, не знам вече!!! Днес и брембото светна до червено, накладките изпушиха, да не говорим за миризмата...
              Fiat Bravo 80 16V

              Коментар


                #22
                Колега ти знаеш ли че първите километри с нови дискове и накладки трябва да ги пазиш
                Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                Коментар


                  #23
                  kondov написа:
                  Е, не знам вече!!! Днес и брембото светна до червено, накладките изпушиха, да не говорим за миризмата...
                  Не си купувай по-мощна кола. Сега като гледам с тези 80кс какво правиш, то представям си при 150 да речем Сложи си спирачки от някое ХГТ.Каквото и да правиш с твоите невентилирани дискове, все ще стигаш до тук.
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    #24
                    Уж ги пазя. Не ги зоря и пак светнаха. Поне ще си направя шоу довечера на тъмно, може да споделя снимки Яд ме е за парите, днес можеше да се наливам в дискотеката, ама аз брембо та брембо Следващата кола 100% ще е поне 150 коня, дано Фиата оцелее до тогава
                    Fiat Bravo 80 16V

                    Коментар


                      #25
                      kondov написа:
                      Ето какво си купих днес Ще ги слагам другата седмица, че в момента съм малко out of time.
                      Би ли споделил от кой магазин във Варна ги взе и колко пари ти взеха Може и на лични...
                      Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
                      Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

                      Коментар


                        #26
                        А в крайна сметка какво ти дреме, че светели дисковете. Ако са качествени, ще загаснат и нищо няма да им има.Важното е накладките в този момент да не се спечат
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар


                          #27
                          Колеги дайте някакви отзиви за накладки BENDIX
                          НК

                          Коментар


                            #28
                            Ето за какво говоря. Действието се развива по пътя за Аладжа манастир, като натоварването на спирачките започна след гумения завой. На отбивката за Аладжата педалът ми удари в пода (никога не ми се е случвало), гумите дори не можаха да блокират, а колата едвам спираше! Дясното колело не се вижда да пуши, защото е от надветрената страна http://vbox7.com/play:6d3d1a96
                            Fiat Bravo 80 16V

                            Коментар


                              #29
                              Кипнал си спирачната течност значи.Само да ти кажа че при тези натоварвания трябва да сложиш доста по-големи дискове от 284мм (вентилирани етествено) примерно за да могат да разсейват топлината и да не пропада педала.А и накладките трябва да са от рода на Феродо Рейсинг ДС2500 или други да речем карбон-кевлар-керамични, че спират хубаво и студени.Примерно на Калояново след около 5 обиколки с умерено агресивно спиране на правата от 170 до към 90 за завоя, педала пропада почти до пода с дискове 284мм.Всъщнос сега Мотул имат една подобрена рейсинг спирачна течност, с нея може да е по-добре.
                              sigpic
                              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                              475HP 11,5/1,9/191
                              YouTube

                              Коментар


                                #30
                                BO написа:
                                kondov написа:
                                Е, не знам вече!!! Днес и брембото светна до червено, накладките изпушиха, да не говорим за миризмата...
                                Не си купувай по-мощна кола. Сега като гледам с тези 80кс какво правиш, то представям си при 150 да речем Сложи си спирачки от някое ХГТ.Каквото и да правиш с твоите невентилирани дискове, все ще стигаш до тук.
                                аз сам в същото положение и смятам да сменя дисковете и папаратите ще сложа винтилирани и от зад с дискови от пунто 1.4 турбо маистора каза че ще стани

                                Коментар

                                Working...
                                X