Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с ръчната спирачка!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с ръчната спирачка!

    проблемът с ръчната ми спирачка е следният-когато я дръпна не фашта нито един зуб,какъв мое да бъде проблема и дали ще мога да го оправя сам!

    #2
    Ха, че ние сме градски бе! Най-накрая :P Като за начало напиши каква е колата. Ако искаш пиши на лични, може да я видим.

    Коментар


      #3
      .

      колата е фиат браво (декември 98г.)

      Коментар


        #4
        На снимката която съм прикачил съм оградил с червено къде се намира фиксиращия механизъм.Състои се от един зъбен гребен който е закрепен неподвижно спрямо лоста ,а на самия лост има едно като петле което запъва по гребена.Съмнява ме ,че при теб има проблем с пружината която притиска петлето към гребена.
        Прикачени файлове
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Провери болтовете,които държат така нареченото "петле" неподвижно. При мене тези болтове не издържаха
          Fiat Bravo 1.6 16v 1999г

          Коментар


            #6
            d1sp0sabl3 написа:
            Провери болтовете,които държат така нареченото "петле" неподвижно. При мене тези болтове не издържаха
            мерси колега за идеята.проблемът се оказа точно такув и при мен.имаш едно черпене от мен

            Коментар


              #7
              За да не отварям нова тема, ще споделя тук.Ръчната спирачка не хваща, ама изобще!Зъбите си хващат, но ефект никакъв.Изчезна без видима причина.Къде да търся проблема?Някакви предположония?Колата е Браво 97-ма, наскоро са сменяни задни накладки и цилиндрче.Нямам ABS.
              Ползвайте мигачи!
              Sometimes I feel like screaming

              Коментар

              Working...
              X