Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Напукани спирачни маркучи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колега, аз вече 2-ра година карам с такива "боклуци" от по 12 лв. Смених и 4-те маркуча и до сега няма проблеми! За информация - марката е MALO!

    Коментар


      #17
      ///// написа:
      Колега, аз вече 2-ра година карам с такива "боклуци" от по 12 лв. Смених и 4-те маркуча и до сега няма проблеми! За информация - марката е MALO!
      Това е голям майтап... Malo се превежда, като "лош, лошо" от испански! А относно маркучите, цената от 38лв. за мен е супер висока, по-скоро тази от 12лв. е близка до реалната. Не знам, кой се опитва да те преметне и да ти вземе парички...
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #18
        Понеже вече така или иначе си се изръсил, казваме ти - твоите са оригинални, скъпи и хубави, а тези от 10-12 лева са боклуци и след два месеца щеше да се наложи пак да ги сменяш. Пий сега една ракия, да не казвам студена вода, и се успокой - станалото-станало. Поздрави и весели празници! :D
        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

        Коментар


          #19
          Vladim написа:
          ///// написа:
          Колега, аз вече 2-ра година карам с такива "боклуци" от по 12 лв. Смених и 4-те маркуча и до сега няма проблеми! За информация - марката е MALO!
          Това е голям майтап... Malo се превежда, като "лош, лошо" от испански! А относно маркучите, цената от 38лв. за мен е супер висока, по-скоро тази от 12лв. е близка до реалната. Не знам, кой се опитва да те преметне и да ти вземе парички...

          Коментар


            #20
            sugarboy написа:
            Понеже вече така или иначе си се изръсил, казваме ти - твоите са оригинални, скъпи и хубави, а тези от 10-12 лева са боклуци и след два месеца щеше да се наложи пак да ги сменяш. Пий сега една ракия, да не казвам студена вода, и се успокой - станалото-станало. Поздрави и весели празници! :D
            Ще пия не една, а доста Х една и то студена ракия..мн обичам студена ракийка със салатка доматки и краставички
            Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
            Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

            Коментар


              #21
              Не знам колеги, затова е форума да си помагаме. Ето аз както и всички тук споделяме подобни случки, за да не ни правят на глупаци, разни майстори, търговци и т.н.
              Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
              Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

              Коментар


                #22
                koleff Благодарности за темата.И на мен ми предстои смяна на спирачни маркучи на Мареата и се чудих колко ли струват по магазините.Ако някой може да ми препоръча качествен сервиз за смяна в Бургас ще съм много благодарен.Само не ме пращайте при Кафеджиеф че още ме е яд дето си смених термостата при тях.
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар


                  #23
                  Аз вече не пазарувам от ТИЕНКАР частите НЕ са оригинални,имал съм големи ядове 4-5 пати и всичко купувам по 2 пъти.Незнам в форума дали има техен представител и затова ще се въздържа да разкажа,да не вземат да се засегнат.
                  Fiat Tipo
                  Corsa b комби !

                  Коментар


                    #24
                    pecata написа:
                    Аз вече не пазарувам от ТИЕНКАР частите НЕ са оригинални,имал съм големи ядове 4-5 пати и всичко купувам по 2 пъти.Незнам в форума дали има техен представител и затова ще се въздържа да разкажа,да не вземат да се засегнат.
                    Разкажи, защото много от нас пазаруват и от този магазин...
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #25
                      Хм аз пазарувам частите в София от Т&N. Предния маркуч на бравото е 11.80 а задния е 8.90.Незнам дали са боклуци досега карам с тях. Е наистина първия път ми бяха объркали спирачните цилиндърчета за кола без АБС, веднъж ми сбъркаха и масления филтър на пунтото, но ги сменят въпреки че и цилиндърчетата и филтъра като им ги занесох бяха омазани.Наскоро взех от тях маслен филтър- дадоха ми го с отстъпка.Може и да правят грешки но са много коректни, а относно частите са ми казвали че и те дори не са сигурни дали са менте или оригинал вече.
                      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                      FIAT БРАВО 1.2 16v
                      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                      Коментар


                        #26
                        а

                        Колега смqната става много барзо и лесно само си преготви "чирак" или "трета рака" че маркуча от горе е с едно 11 клуче и мойе да ти преварти .но нqма старсчно.И после за обезваздусчаването го намерих вав форума.А иначе маркучето от Т&Н цар е по 10лж и лqво и дqсно.
                        Fiat Brava 1.9D '97
                        5.1l/100km

                        Коментар

                        Working...
                        X