Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за АБС

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за АБС

    скоро ми сменяха в сервиз лагер на главина и маисторите викат :тоя датчик не може да се отвие или го чупиме или го режеме за да свалиме главината решаваи: ....... и го отрязаха после го саединиха кабела за АБС но няма вече АБС та вапроса ми е кабел за АБС ли трябва или нов датчик за брава 1.4 и колко струва ..........те викат абе колата си спира като преди защо ти е това така правели и в сервизите на ФИАТ и.т.н
    fiat brava 12w 1.4 55kw

    #2
    ТЕЗИ ЛУДИ ЛИ СА Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 ти си попаднал на ебахти нещастниците. Щом колата е с АБС се слага главина за абс те да не са ти сложили обикновенна. При всички положения трява да си намериш нов датчик и да го монтираш. И кво викат копелетата без АБС като с АБС се един к.р ебахти нещастниците. Напиши в кой сервиз си ходил да не направи някой друг твоята грешка.
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      Re: въпрос за АБС

      vvl1 написа:
      скоро ми сменяха в сервиз лагер на главина и маисторите викат :тоя датчик не може да се отвие или го чупиме или го режеме за да свалиме главината решаваи: ....... и го отрязаха после го саединиха кабела за АБС но няма вече АБС та вапроса ми е кабел за АБС ли трябва или нов датчик за брава 1.4 и колко струва ..........те викат абе колата си спира като преди защо ти е това така правели и в сервизите на ФИАТ и тн
      Ей а бе как все на идиоти попадате да си давате парите за да ви правят поразии. Не стига че са ти пре..ли датчика ами и на всичко отгоре да им плащаш. Един датчик струва 120 + . А кабела на дачтика стига до захващането на амортисьора и там има куплунг дето на 100% може да се разкачи. И на всякъде където е захванат е на щипки.Та работа за 2мин. да се махне а не да се реже. Но по ме съмнява че те са го строшили още преди да ти кажат че имат проблен със свалянето. И понеже не си уточнил какъв ти е датчика дали взема информация от лагера и ли от зъбен гребен на полуската / има различни модели / мога само да гадая. Защото ако взима от лагера може и да са ти сложили най обикновен лагер и за това да не ти рабори АБС. Което пак е пълна идиотщина и кретенизъм. Пиши къде са ти майсторите в кой сервиз че да не ходят колегите там. А и да отиде някой че да им натрши тиквите.
      BRAVA 1.4 12v - 1998г.


      http://vbox7.com/play:124bedab

      Коментар

      Working...
      X