Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на предни накладки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на предни накладки

    Здравейте,Предстои ми смяна на накладки според "моя майстор", така да се каже. Четох по форума и се спрях на "перфюманс" или нещо от сорта. Имам два въпроса, надявам се да помегнте:1. На пунтото от подписа има ли лампа на таблото за износени накладки? Може ли да й се вярва? Как без него мога да преценя дали са износени?2. Ако сменям накладките (зависи от т.1) - да сменям ли и дисковете?Благодаря предварително!
    Catalogue: 1A | PUNTO BZ. GAMMA '97 (1997-1999)
    MVS: 176.526.1(0) | SPORTING (1.2 16V) 3 PORTE
    Engine Stamp: 176B9.000
    Version Code: 176BV
    Version: V5 | SPORTING | 03.'98

    #2
    Re: Смяна на предни накладки

    easylife написа:
    Здравейте,Предстои ми смяна на накладки според "моя майстор", така да се каже. Четох по форума и се спрях на "перфюманс" или нещо от сорта. Имам два въпроса, надявам се да помегнте:1. На пунтото от подписа има ли лампа на таблото за износени накладки? Може ли да й се вярва? Как без него мога да преценя дали са износени?2. Ако сменям накладките (зависи от т.1) - да сменям ли и дисковете?Благодаря предварително!
    Би трябвало да имаш лампа, зависи от версията, но трябва и накладките да са ти с датчик!За препоръчване е да се сменят и дисковете, но все-пак зависи и от състоянието им!Добре си се ориентирал към марката на накладките, но аз бих ти препоръчал и Steinhof - цената е по-ниска, а фирмата работи за ФИАТ накладки и дискове, всъщност са си оригинални!Има ги в сайта ни и двата варианта с цени и снимки: www.axm-auto.com

    Коментар


      #3
      Re: Смяна на предни накладки

      easylife написа:
      Здравейте,Предстои ми смяна на накладки според "моя майстор", така да се каже. Четох по форума и се спрях на "перфюманс" или нещо от сорта. Имам два въпроса, надявам се да помегнте:1. На пунтото от подписа има ли лампа на таблото за износени накладки? Може ли да й се вярва? Как без него мога да преценя дали са износени?2. Ако сменям накладките (зависи от т.1) - да сменям ли и дисковете?Благодаря предварително!
      С Пермафюз ще се радваш на много добро спиране за сметка на това ,че се износват по бързо.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        hit-ko на сайта на излизат само накладки steinhof. Имате ли и дискове?
        Catalogue: 1A | PUNTO BZ. GAMMA '97 (1997-1999)
        MVS: 176.526.1(0) | SPORTING (1.2 16V) 3 PORTE
        Engine Stamp: 176B9.000
        Version Code: 176BV
        Version: V5 | SPORTING | 03.'98

        Коментар


          #5
          Колега, за т.2 премерете дебелината на диска и вижте каква е минималната. Ако си близо до нея сменяй и дисковете. Относно накладките, защо не помислиш за Textar. Малко са по скъпи, но спират мнооого добре. Скоро смених накладки, и тези които махнах също се оказаха Textar. Като спирах от 120-130 до 0 ми се повръщаше (правил съм го 2-3 пъти за тест само).
          FIAT Bravo JTD GT '99

          Коментар


            #6
            не знам дали за твойто пунто и мойто пунто предните накладки са еднакви, ама има няколко вида / по форма имам пред вид, не марка /... най-добре ще е да идеш със свалени вече стари в магазина и да ги сравняваш....
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              #7
              donnna написа:
              не знам дали за твойто пунто и мойто пунто предните накладки са еднакви, ама има няколко вида / по форма имам пред вид, не марка /... най-добре ще е да идеш със свалени вече стари в магазина и да ги сравняваш....
              Това беше полезно. Благодаря ти.
              Catalogue: 1A | PUNTO BZ. GAMMA '97 (1997-1999)
              MVS: 176.526.1(0) | SPORTING (1.2 16V) 3 PORTE
              Engine Stamp: 176B9.000
              Version Code: 176BV
              Version: V5 | SPORTING | 03.'98

              Коментар

              Working...
              X