Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви нови предни накладки за Браво?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Та смених накладкитете , както казах по горе на четири колела. Определно колата спира много повече, макар че има още един фактор за това9купих си и 4 чисто нови гуми за зимата :D ) Старите не об ърнах внимание какви са, но бяха доста износение(предните), а задните имаха още живот но реших и тях да сменя. Единственото което ме притеснява е колко километра щр издърват новите PERMAFUSE, макар че си заслужават.
    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

    Коментар


      #17
      Според това как управляваш автомобила т.е. агресивно или спокойно,с колко товар си в колата,какви преходи правиш/градско,проходи,междуградско,магистрала/ зависи изцяло пробега на твоите накладки.Факторите както виждаш са много така ,че никой няма да ти даде точен отговор колко ще издържат.Аз се ангажирам с една прогноза на която между долната и горната граница давам голям диапазон 15000 до 25000 км за Permafuse понеже износих един такъв комплект вече.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #18
        "В никакъв случай обаче не си купувай REMSA!!! стържат, свирят, чукат, тропат, абе като пиян цигански оркестър са, колкото и да ти ги хвалят недей!!!" Аз карам с "REMSA" и засега са перфектни за разлика от Bendix-a който ползвах преди това.
        Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

        Коментар


          #19
          Днес си купих предни накладки EBC от "хеед 91" за 82.50лв Дано да си струват, защото струват два пъти повече от другите ...някой има ли впечатлиния от тази марка?

          Коментар


            #20
            lunafiatik написа:
            Аз съм с Ferodo но не съм много доволен. Като спирам се чува едно леко скърцане (даже не скърцане а по скоро бучене) много леко но се усеща. С оригиналните като, че ли не беше така.
            и аз взех FERODO и същото бучене го има и при мен

            Коментар


              #21
              Rigel написа:
              Днес си купих предни накладки EBC от "хеед 91" за 82.50лв Дано да си струват, защото струват два пъти повече от другите ...някой има ли впечатлиния от тази марка?
              Добър избор си направил

              Коментар


                #22
                biser_as написа:
                Rigel написа:
                Днес си купих предни накладки EBC от "хеед 91" за 82.50лв Дано да си струват, защото струват два пъти повече от другите ...някой има ли впечатлиния от тази марка?
                Добър избор си направил
                дано...а сега трябва да взема дискове, апарати, маркучи и спирачна течност. И в кола за 3000-3500лв да дам 400 само за спирачки не че не си струват или не са важни ама са скъпи

                Коментар


                  #23
                  Rigel написа:
                  biser_as написа:
                  Rigel написа:
                  Днес си купих предни накладки EBC от "хеед 91" за 82.50лв Дано да си струват, защото струват два пъти повече от другите ...някой има ли впечатлиния от тази марка?
                  Добър избор си направил
                  дано...а сега трябва да взема дискове, апарати, маркучи и спирачна течност. И в кола за 3000-3500лв да дам 400 само за спирачки не че не си струват или не са важни ама са скъпи
                  Ами то най-хубаво е щяло да стане тия ремонти по спирачнета система да ги беше направил наведнъж-имам впредвид дисковете и накладките. Хубаво би било на новите дискове да сложиш новите накладки.За цената на накладките не се ядосвай-трябваше само информативно да ги питаш колко струват за теб, тези от ’Greenstuff" серията им :D (тези дет си взел са ефтиньовка в сравнение са тях) Кофти е, че трябва да дадеш 400лв., но спирането според мен е най-важно при една кола.

                  Коментар


                    #24
                    сложих си пермафус и не съм доволен... само дето чаках 2 седмици да ми ги докарат тцтц. Когато загреят свирят яко и спират с пъти по-бавно от старите ми които са ATW или АRT (немога да разчета) педала ми стана мн по-твърд...сега напоследак и шумят при рязко спиране.. дисковете ми не са износени ... т’ва да не съм попаднал на някви ментета... поздрави
                    Fiat Marea 1.9JTD 110

                    Коментар

                    Working...
                    X