Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Щракане задно колело на мареа седан ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Щракане задно колело на мареа седан ?

    Колеги от какво може да щрака задно ляво колело когато си поиска , не постоянно ама щрака долу ниско гледах пружината изглежда наред ,амортесьори и всичко е здраво , не се е разкрачил задния мост ама как щрака не е истина
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

    #2
    Щрака от болта в който лагерува задния носач, продават се такива рем. комплекти.Click image for larger version

Name:	imgres.jpg
Views:	1
Size:	6,3 KB
ID:	2093753
    Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
    Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

    Коментар


      #3
      Наскоро ги сменях и не истина с какъв зор излизат. Над 100 е само труда в сервиз. Решение ако не излиза е да се завърти болта, за да 'попадне' на здраво място лагера, ако не е много разбит. При мен това спря цъкането в завои с голяма скорост на магистрала, но гумите бяха доста изядени отвън и се наложи да ги сменя, за да не изяде и новите.
      The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
      Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
      Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

      Коментар


        #4
        и аз все мислех че е от лагерите , ама не са ми разчекнати колелата .. другото решение май е мост от мареа с дискове
        FIAT TEMPRA 1.6 75HP

        Коментар


          #5
          А барабана отварял ли си?
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            fuel injekcion написа: Преглед на мнението
            и аз все мислех че е от лагерите , ама не са ми разчекнати колелата .. другото решение май е мост от мареа с дискове
            и моите не бяха разчекнати, но имаше луфтове е тракаше от лагерите
            смених ги и утихна много
            Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

            Коментар


              #7
              И аз го направих този ремонт преди няма и месец - лагери на носачите се сменят, както колегата marea-ta каза и си е ремонтен комплект. Може да караш още дълго време така, ако не те изнервя, мен това щракане ме побъркваше. Ремонта не е труден, не е скъп, но се иска канал/подемник. За да достигнеш до тези лагери, естествено трябва да се свали носача. Имай на впредвид, че в 90% от случайте болтовете, които са за стабилизиращата щанга прикрепени към носача се късат при развиване. От това си прави сметка че тръгнеш ли да си правиш сам ремонта се подсигури с някой електрожен, че да не се вкараш с още разглабяне на други елементи (разкачване на спирачни маркучи). Също така бих споделил, че големият болт прикрепящ носача, е хубаво да си го оставиш него, защото е оригинален и е по-добър от този в ремонтния комплект.

              Коментар

              Working...
              X