Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Блокиране на всички колела

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Блокиране на всички колела

    Здравейте колеги, имам следният проблем. Бях за смяна на цилиндърчета и накладки, откарах ги на майстор и ги смени, става дума за отзад,фиат браво 1.8 16v,с барабани, след като ги смени оня ми ти майстор, започна да ми се втвърдява педала, и да задържат предните апарати, а след това и задните и на никъде, а й да добавя, системата уж е обезвъздушена. Някакви идей, на какво се дължи, тази аномалия? Благодаря ви!

    #2
    Щом е "уж е обезвъздушена", пробвай наистина да обезвъздушиш системата. Ако не се оправи само с обезвъздушаване, не е космическа ракета - все нещо ще излезе - я цилиндърче, я спирачна помпа... я некадърен майстор.
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

    Коментар


      #3
      Като начало виж спирачната течност докъде е.
      Bravo 1.9d 97г

      Коментар


        #4
        Спирачната течност си е добре.

        Коментар


          #5
          При положение че е сменял задни накладки дали е прибрал буталцата преди това както трябва ? Там са на винт и освен с натиск трябва и да се въртят.
          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

          Коментар

          Working...
          X