Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде правят качествена диагностика?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде правят качествена диагностика?

    Надявам се някой от вас да сподели къде си е правил компютърна диагностика на колата и да сподели,защото искам да закарам колата (Fiat Tempra)!На бензин не може да работи ако не и подавам постянно газ ,в противен случай угасва ! А на газ работи супер,съмнявам се да не е бензиновата помпа ,но не съм сигурен !Благодаря предварително !Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org
    Fiat Tempra 1,6mj

    #2
    С откачане на акумулатора за известно време има ли подобрение?
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      Не ,пробвах го !
      Fiat Tempra 1,6mj

      Коментар


        #4
        Колегата ВО който е писал в темата е един от добрите диагностици във форума, препоръчвам ти го, ако не си намерил все още място за диагностика.Другия вариант е да се довлечеш на неделните срещи и да се ракости проблема на място, както превехме преди 4-5 години.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Понеже не си написал за двигателя - това би било добре да го споменеш - дали поне е моно или по-голяма инжекция.А когато си на бензин и подаваш педала на газта до край (в движение), може ли колата да влезне в ограничител на 2-ра или 3-та скорост?
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            "Понеже не си написал за двигателя - това би било добре да го споменеш - дали поне е моно или по-голяма инжекция. А когато си на бензин и подаваш педала на газта до край (в движение), може ли колата да влезне в ограничител на 2-ра или 3-та скорост?"Изпържих я доста в движение на 3-та скорост и стигна над 5000 rpm. ,но не можеше да "отлепи" едвам едвам 60 км/ч!Препоръчаха ми "Лисан " сервиз и мисля да ги пробвам,но те предполагам няма да работят на 6.09.13г.,а ако я закарам утре едва ли ще мога да я взема преди понеделник,ако има възможност да се отстрани проблема толкова бързо ! Двигателя е 1.6mj!
            Fiat Tempra 1,6mj

            Коментар


              #7
              колега случайно това че неможе да тръгне да си се замислял за съединител да буксува

              Коментар


                #8
                Съединителя е добре ,аз я карам на газ ,но на бензин не може да работи добре!Аз говорих с Вас по телефона миналата неделя (1.09.13г) ,но няма как да ви докарам колата,защото работите до 17:30 !
                Fiat Tempra 1,6mj

                Коментар

                Working...
                X