Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на верига на Добло 1.3 мултиджет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на верига на Добло 1.3 мултиджет

    Колеги ако някой може да помогне със съвет къде във Варна биха ми сменили верига на Доблото , в смисъл добри специалисти ? и някой знае ли каква е цената на цялата операция ?

    #2
    дизел сервиза срещу зеленчуковата борса.минимума е 150лв труд

    Коментар


      #3
      Цената на комплект верига+ гарнитура за мултиджет 70, 75 или 85 к.с. - от 240 до 330 лвЗабчатка голяма- 65 лвЗабчатка малка - 40 лвОбтегач на веригата (плъзгач) - 35 леваХидравличен обтегач- 100 леваУспокоител верига - 40лева.Цените са ориентировъчни и предполагам не всичко ще смениш от тези части, давам ги за ориентир .Поздрави !
      Play Golf ,but not drive golf!!!
      Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
      C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

      Коментар


        #4
        А ти представяш ли си да отвориш този двигател за смяна на веригата и да не смениш всичко?
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #5
          Честно казано точно на този автомобил не съм наясно кои детайли през какъв пробег(време) се сменят. Помогнах с каквото мога,който е по-компетентен нека помага и той !
          Play Golf ,but not drive golf!!!
          Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
          C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

          Коментар


            #6
            Благодаря много колеги ,ще търся сервиза за който каза, а днес имам нов проблем Май доста си го начуках с тоя Фиат уж беше обслужен а тепърва започват проблеми ... светна ми дръга иконка на таблото жълт двигател ,отидох на диагностика и се оказа ДПФ филтър .... А честито ми каза тоя с диагностиката от тук нататък не знам да си скубя косата ли кво да правя ....

            Коментар


              #7
              Е пуснете му регенерация на филтъра.После може да видиш да не би датчика да се е зацапал и да не дава коректна информация.И на мен така ми даваше грешка във филтъра ама,като светне лампата аз я трия и готово.Вече близо 1 год не се е обаждала.Другият вариант е премахване
              И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

              Коментар

              Working...
              X