Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Затъмняване на прозорци в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Затъмняване на прозорци в Пловдив

    Колеги някои знае ли къде в Пловдив затъмняват прозорци с фолио???
    Fiat Marea 1.6/16V

    #2
    никой ли не е слагал фолио в Пловдив???
    Fiat Marea 1.6/16V

    Коментар


      #3
      Fiat Marea 1.6/16V

      Коментар


        #4
        Колега, за 5-6 дни откакто си пуснал темата чакаш някой да напише нещо, а аз за 1 минута с търсачката намерих 4 теми за фолио в Пловдив.

        Коментар


          #5
          ogi28b написа:
          Колега, за 5-6 дни откакто си пуснал темата чакаш някой да напише нещо, а аз за 1 минута с търсачката намерих 4 теми за фолио в Пловдив.
          Прав си колега и на всичките теми който открих или са стари или хората който са се занимавали с това вече не се занимават...Затова чакам някой да ми пише,но освен критики друго май няма да намеря
          Fiat Marea 1.6/16V

          Коментар


            #6
            Това не си го написал, че си търсил, но без успех. В такъв случай - опитай някой от ТЕЗИ РЕЗУЛТАТИ в Гугъл.Един от резултатите е една съвсем прясна тема от Opel Online Club - Тук

            Коментар


              #7
              ogi28b написа:
              Това не си го написал, че си търсил, но без успех. В такъв случай - опитай някой от ТЕЗИ РЕЗУЛТАТИ в Гугъл.Един от резултатите е една съвсем прясна тема от Opel Online Club - Тук
              Всички резултати съм ги проверил,само този от опел форума не съм го видял.Мерси колега
              Fiat Marea 1.6/16V

              Коментар


                #8
                Аз сам съм си затъмнявал джамовете на 4 коли. Кат са стопли времето що не се пробваш сам?
                LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
                ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

                Коментар


                  #9
                  lubo_Y10 написа:
                  Аз сам съм си затъмнявал джамовете на 4 коли. Кат са стопли времето що не се пробваш сам?
                  Страх ме е да не ги осера иначе съм го мислил като вариант.
                  Fiat Marea 1.6/16V

                  Коментар

                  Working...
                  X