Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов магазин с авточасти само за италиански автомобили - 20%

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колега цена на предни амортисьори за фиат дукато 2.5D 8+1 места къса база 1990г. моля пиши на л.с. крайна цена с всички отстъпки
    STILO JTD

    Коментар


      здравейте, цена на демпферна шаиба за мареа тд-100 1998г.

      Коментар


        ???

        Здрасти,искам да попитам този ваш магазин до AXM работи ли, защото два дни минавах от там, за да си взема масло и все беше затворено???

        Коментар


          цена на външни карета/ляво,дясно/ за мареа 1.8 16в 97г.
          Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
          Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

          Коментар


            преден десен носач и задни амортисьори за Темпра 1.4ие 1995г ?Мерси

            Коментар


              Тампони за стабилизиращата щанга

              Здравейте искам да ви попитам предлагате ли въпросните тампони, както и маншони за предните колела на фиат пунто 1.2 16V 2000г. 80кс. автоматик, ВИН 18800004140977, на каква цена и евентуално каква е цената за смяната им при вас.

              Коментар


                Интересувам се какви са цените на предни накладки за фиат браво 1.2 2001г?И кои модели предлагате?
                Fiat Bravo 99' 1.6 GT
                Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
                Fiat Bravo 99' 1.6 SX

                Коментар


                  Интересува ме за Фиат Улисе 99 г. 2,0 JTD бутало,глава и дю

                  Интересува ме за Фиат Улисе 99 г. 2,0 JTD бутало,глава и дюзана-може и втора употреба ако има,поленови филтри за климатика 3 бр. ,гарнитури к-т за главата и др.гарнитури ако има,ангренажен ремък,маншон за рейката -ляв,горивен филтър,маслен,въздушен филтър.Дайте какви пройзводители и цени

                  Коментар


                    Пунто 1.2 60к.с. 2000г.Интересувам се за цени сегменти,лагери основни и биелни и бутала

                    Коментар


                      Имате ли предни спирачни дискове и накладки TRW за Браво 1.6 1999 и цени за тях? Не знам дали има разлика в спирачната система с по-старото 1.6, моята е модела с по-дългите скорости, пластмасовите колектори и без отделен горивен филтър. Ако някой знае да сподели, за да знам какво да търся.
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        АНТИФРИЗ

                        БЪЛГАРСКИ -60 1L 2.80лв G12 HEPU 5L. 38лв

                        Коментар


                          Здравейте търся чистачки предни за Fiat Tempra, интересува ме и цената.

                          Коментар


                            Фазов датчик полужение разпределителен вал, за Браво 1.8.Цени и марки?
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              Здравейте колеги, искам да попитам за въздушен, маслен и горивен филтър за Фиат Брава 1.9 TD 75коня и selenia turbo diesel- цена на литър и свещи, за които си признавам без бой, че идея си нямам какви са Благодаря предварително, хубав и успешен ден!
                              Fiat Brava 1.9 75 к.с.

                              Коментар


                                Здравейте и от мен! Да питам за цени за комплект съединител и за феродов диск за Фиат Мултипла 1,9 JTD, 110 к.с., 2001 г.
                                Fiat Multipla 1.9jtd 81 kW - м'глата, вече с полиуретан

                                Коментар

                                Working...
                                X