Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов магазин с авточасти само за италиански автомобили - 20%

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    lambinhio написа:
    Здравей, колега! Ако не те затруднявам ще можеш ли да ми дадеш цени с намалението за няколко нещица, че ще трябва тия дни да си обслужа колата . Колата е FIAT Punto Mk2 2001 1.9JTD 80к.с. с VIN: ZFA18800002291284 Трябва ми: Агренажен комплект-FIAT,DAYCO или каквото ти предложиш Накладки-предни и задни Горивен филтър Въздушен филтър Маслен филтър Филтър климатик Масло Selenia WR 5W40 или 10w40
    Имаш ЛС

    Коментар


      #62
      Здравей, колега!Интересуват ме цените на следните неща:Горивен филтърВъздушен филтърМаслен филтърФилтър климатикМасло Selenia 10w40 Автомобила е Fiat Brava 99’ 75TDБлагодаря предварително.

      Коментар


        #63
        Bobo-ID написа:
        Здравей, колега!Интересуват ме цените на следните неща:Горивен филтърВъздушен филтърМаслен филтърФилтър климатикМасло Selenia 10w40 Автомобила е Fiat Brava 99’ 75TDБлагодаря предварително.
        Имаш ЛС колега

        Коментар


          #64
          Коя най-добра марка челюсти за задни спирачки можете да ми предложите за автомобил като този в подписа ми?

          Коментар


            #65
            Здравейте - цена за съединител на Punto MK2 / 1.2 / 8V? Благодаря предварително!
            _________________________
            FIAT Punto MK2, 1.2 / 8V / 2000 г.

            Коментар


              #66
              Доставки

              Здравейте, ако нямате възможност да обикаляте и да си търсите и купувате части можете да се обадите на някой от телефоните ни и ще ви ги докараме на посочен от вас адрес !тел: 0887.505.791; 0879.646.677Очакваме да ни се обадите !

              Коментар


                #67
                Работното време, което е написано на вратата на магазина, актуално ли е? Вчера в работно време нямаше никой доста време. Нямаше и табела "Ще се върна след Х минути", примерно, или ако е имало - не е била на лесно видимо място. Добре че в съседство имаше и друг магазин, та си свърших работа

                Коментар


                  #68
                  ogi28b написа:
                  Работното време, което е написано на вратата на магазина, актуално ли е? Вчера в работно време нямаше никой доста време. Нямаше и табела "Ще се върна след Х минути", примерно, или ако е имало - не е била на лесно видимо място. Добре че в съседство имаше и друг магазин, та си свърших работа
                  Така е, прав си колега, но това е само поради това, че изнасяхме магазина Вече е на Бул. Г.М.Димитров No 38 телефона е същия.

                  Коментар


                    #69
                    Здравей Колега.Интересува ме имате ли уплътненение за бензиновата помпа и нивомера на фиат типо 1.4 DGT,а също и цени.

                    Коментар


                      #70
                      bobizdr написа:
                      Здравей Колега.Интересува ме имате ли уплътненение за бензиновата помпа и нивомера на фиат типо 1.4 DGT,а също и цени.
                      Имаш ЛС колега

                      Коментар


                        #71
                        Здравей Колега, интересуваме цена и марка на ангренажен комплект и комплект съединител за Браво 1.2 16в 99г. и ангренажен комплект за Марея 1.8 16в 97г. Поздрави!
                        Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
                        Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

                        Коментар


                          #72
                          Колега интересува ме цена на : СЕГМЕНТИ,БИЕЛНИ ЛАГЕРИ,ГУМИЧКИ НА КЛАПАНИТЕ И ГАРНИТУРА ЗА ГЛАВАТА.Колата е Пунто МК1 1.2 16в 86 к.с.Ако може отговор на ЛС с марки и цени.Благодаря предварително
                          ПУНТО МК1 1.2 16В

                          Коментар


                            #73
                            ilianiliev_punto написа:
                            Колега интересува ме цена на : СЕГМЕНТИ,БИЕЛНИ ЛАГЕРИ,ГУМИЧКИ НА КЛАПАНИТЕ И ГАРНИТУРА ЗА ГЛАВАТА.Колата е Пунто МК1 1.2 16в 86 к.с.Ако може отговор на ЛС с марки и цени.Благодаря предварително
                            Имаш ЛС колега

                            Коментар


                              #74
                              sacheto написа:
                              Здравей Колега, интересуваме цена и марка на ангренажен комплект и комплект съединител за Браво 1.2 16в 99г. и ангренажен комплект за Марея 1.8 16в 97г. Поздрави!
                              Имаш ЛС колега

                              Коментар


                                #75
                                колега дай цена за предни аморт. за фиат брав 1.8 1998г.
                                Никога не е късно да станеш за резил!

                                Коментар

                                Working...
                                X