Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов магазин с авточасти само за италиански автомобили - 20%

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    ohooo написа:
    MorningEnergy написа:
    Ще използвам темата да направя едно запитване:Имате ли в наличност масло Selenia Gold 10w40 и маслен филтър за фиат пунто 96г 55к.с.?Ако имате каква е цената за 4л. масло и масления филтър? Предпочитам да си купя една разфасовка от 2л. и две разфасовки от по 1л.Важи ли отстъпката от 20% за членове на форума и ако важи как става идентифицирането, че съм член на форума?Интересува ме цената с отстъпката, ако има такава.
    Колега маслото е на цена 27.50 лв. за расфасовка от 2L масленият филтър е на цена 7 лв.Идентифицирането става с ника от форума :D
    Това с отстъпката ли?
    _/''''''''''''''''''''''''\_
    //---------------\\
    [( )== //// ==( )]
    |_|'------------'|_| ....Punto

    Коментар


      #32
      Цената е без отстъпката (27.50-20%) = 22 лв/2литра за членове на форума

      Коментар


        #33
        Здравейте!Каква е цената нa Selenia WR 5W40 и маслен филтър за Браво жтд 105?
        Bravo JTD 105 GT

        Коментар


          #34
          ohooo написа:
          Skip_01 написа:
          Предни носачи за Брава 105JTD - марки и цени. Имат ли някаква гаранция и ако да - каква?Предполагам че това ще интересува доста хора.
          Колега носачите които можем да предложим в момента са VeGa немски на цена 80.40лв. Гаранцията е 6 месеца.Това е цена без отстъпката за форума.
          Колега много малка гаранция давате на носачите(шест месеца) а и цената е доста над фастовските, дайте ми някъкви аргументи в полза на vega , защото в момента си търся добри носачи.

          Коментар


            #35
            HHO написа:
            ohooo написа:
            Skip_01 написа:
            Предни носачи за Брава 105JTD - марки и цени. Имат ли някаква гаранция и ако да - каква?Предполагам че това ще интересува доста хора.
            Колега носачите които можем да предложим в момента са VeGa немски на цена 80.40лв. Гаранцията е 6 месеца.Това е цена без отстъпката за форума.
            Колега много малка гаранция давате на носачите(шест месеца) а и цената е доста над фастовските, дайте ми някъкви аргументи в полза на vega , защото в момента си търся добри носачи.
            Колега прочетох писанията относно носачите ФАСТ и все пак като притегля везните 2 години ми се виждат по добра оферта отколкото само 6 месеца.МОДЕРИРАНО!

            Коментар


              #36
              Пусни трите дакела и пилето да минат, преди рекламите!!! Айде малко по-сериозно, моля! 4.6. Забранява се включването на рекламни материали по какъвто и да било начин в мнението, личната информация, подписа и/или автара на потребителя, освен с изричното разрешение на УС на ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ.

              Коментар


                #37
                Колеги искам да попитам за цената на цилиндърче на спирачките.... Благодаря предварително!!!

                Коментар


                  #38
                  колеги трябва ми термостат въздушен и маслен филтър за браво 1.6 16 98г. също и цени

                  Коментар


                    #39
                    колеги и на мен ми трябват - въздушен и маслен филтър за браво 1.6, 16 - 97г. и масло за поне за 15000км / ако може цени и начин на доставка до Варна /

                    Коментар


                      #40
                      Имате ли този маншон като на снимката?Намерих търсения маншон! :D
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        #41
                        gogopogo написа:
                        Имате ли този маншон като на снимката?
                        пусни ми шасито на колата ако можеш

                        Коментар


                          #42
                          vtonkov написа:
                          колеги и на мен ми трябват - въздушен и маслен филтър за браво 1.6, 16 - 97г. и масло за поне за 15000км / ако може цени и начин на доставка до Варна /
                          Имаш ЛС колега

                          Коментар


                            #43
                            Nedialkoal написа:
                            колеги трябва ми термостат въздушен и маслен филтър за браво 1.6 16 98г. също и цени
                            Имаш ЛС

                            Коментар


                              #44
                              ПРОМОЦИЯ

                              Предлагаме масла на марките ELF, TOTAL, CASTROL и EUROL на супер ниски цени!Питайте, няма да съжалявате

                              Коментар


                                #45
                                Re: ПРОМОЦИЯ

                                FiatAuto написа:
                                Предлагаме масла на марките ELF, TOTAL, CASTROL и EUROL на супер ниски цени!Питайте, няма да съжалявате
                                Цена за TOTAL Quartz 9000 5W-40?
                                Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                                Коментар

                                Working...
                                X