Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автосервиз БОШ в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Автосервиз БОШ в Пловдив

    Здравейте, имам огромната молба, ако някой е посетил сервиза БОШ в Пловдив да ми каже мнението си - цените са ми най важни Интересува ме също дали правят пълна диагностика на двигател и системи. В сайта пише, че правят - но аз искам да се подсигуря. Проблема на Мареата ми е, че ми тече вода и немога да видя от къде... Хелп моля
    Fiat Tipo 1,6i.e.
    Fiat Marea Weekend 1,6 ELX 16V

    #2
    Поздрави от Варна

    Здравей колега. Преди 2 години закъсах около село Копринка, ел. проблем (никакви тоци никъде). Минах през Казанлък и Карлово. И в двата града гледаха колата умно и вдигаха ръце. Всички ме насочваха към сервиз Бош в Пловдив. С пътна помощ стигнах до там. Докато видяха кола с чужда регистрация (от Варна съм), излезе лично управителя. Проблема го констатираха и отстраниха буквално за 2 часа. Страшно отзивчиви, любезни, културни. Накратко, много съм доволен. Цените как да ти кажа, не знам на другите места колко са. Имай пред вид, докато чаках колата си минаха поне 5-6 коли за диагностика (не знам дали беше пълна). Абе бачкат си хората и си разбират от занаята.
    ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

    FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

    Коментар


      #3
      Re: Автосервиз БОШ в Пловдив

      FOBOS написа:
      Здравейте, имам огромната молба, ако някой е посетил сервиза БОШ в Пловдив да ми каже мнението си - цените са ми най важни Интересува ме също дали правят пълна диагностика на двигател и системи. В сайта пише, че правят - но аз искам да се подсигуря. Проблема на Мареата ми е, че ми тече вода и немога да видя от къде... Хелп моля
      Колега каде тече вода Губити се охладителна течност или вътре в колата прониква вода Ти не си за БОШ сервиз. Опиши си проблема в раздел "Бензинови двигатели" защото тук в този раздел неможе да дискутираме и ще има забележка от модератор
      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

      Коментар

      Working...
      X