Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся магазин за качествени Стелки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся магазин за качествени Стелки

    Искам да сложа добри стелки в колата. Не желая повече да си купувам такива от Илиянци, Метро, бутки и т.н. и след максимум месец да ги изхвърлям.Предложения?

    #2
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=20425
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      Благодаря много

      Коментар


        #4
        Колега имам много добри стелки- прозиведени са от остатъчния материал при производството на автомобилни гуми. Цената е 29.80лв за комплект. 02/925 00 89; 0885 919 633
        ex. Fiat Marea 1.6 16V
        ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
        Lancia Kappa 2.0 VIS

        Коментар


          #5
          Дай ми малко снимки да погледна...

          Коментар


            #6
            Ако може сложи снимки колега да погледна и аз
            I drift not because it is a quicker way around a corner, but it is the most exciting way......

            Коментар


              #7
              Това са стелките колега.
              Прикачени файлове
              ex. Fiat Marea 1.6 16V
              ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
              Lancia Kappa 2.0 VIS

              Коментар


                #8
                packo84 написа:
                Това са стелките колега.
                Колега, Утре мисля да мина да ги пробвам да видя дали ще станат на моята, че оригиналните ми са от плат и вече сдадоха багажа Какво производство са?Продават ли се само предни или само задни?За съфорумци има ли отстъпка?Благодаря!
                Past: Fiat 126, Fiat Ritmo, Plymoth Sundance, Oldsmobile Achieva, VW Fox, Fiat Brava
                Present: 1. FIAT 126 P; 2. Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8V, 3. Peugeot Boxer 2.5D, FIAT Croma 1.9 JTD 16V
                Future: TESLA MODEL S

                Коментар


                  #9
                  Bravani написа:
                  packo84 написа:
                  Това са стелките колега.
                  Колега, Утре мисля да мина да ги пробвам да видя дали ще станат на моята, че оригиналните ми са от плат и вече сдадоха багажа Какво производство са?Продават ли се само предни или само задни?За съфорумци има ли отстъпка?Благодаря!
                  Колега, стелките са полско производство на Debica. Не се продават на парче или чифтово, а само комплект- 2 предни и 2 задни. Отстъпката за съфорумци е 10%. Когато решиш заповядай.
                  ex. Fiat Marea 1.6 16V
                  ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
                  Lancia Kappa 2.0 VIS

                  Коментар


                    #10
                    packo84 написа:
                    Bravani написа:
                    packo84 написа:
                    Това са стелките колега.
                    Колега, Утре мисля да мина да ги пробвам да видя дали ще станат на моята, че оригиналните ми са от плат и вече сдадоха багажа Какво производство са?Продават ли се само предни или само задни?За съфорумци има ли отстъпка?Благодаря!
                    Колега, стелките са полско производство на Debica. Не се продават на парче или чифтово, а само комплект- 2 предни и 2 задни. Отстъпката за съфорумци е 10%. Когато решиш заповядай.
                    Вече около месец ги ползвам и определено съм много доволен от стелките - размерите паснаха чудесно, не миришат и не се пързалят въпреки, че в началото се притеснявах, че не се ли закопчават за пода ще се пързалят!Благодаря!
                    Past: Fiat 126, Fiat Ritmo, Plymoth Sundance, Oldsmobile Achieva, VW Fox, Fiat Brava
                    Present: 1. FIAT 126 P; 2. Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8V, 3. Peugeot Boxer 2.5D, FIAT Croma 1.9 JTD 16V
                    Future: TESLA MODEL S

                    Коментар

                    Working...
                    X