Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гуми центрове "Диана" - никога повече

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    BO написа:
    DIANABS написа:
    Да, покажи ми.Ако е така трябва да се компенсираме..
    Нещо се мълчи по въпроса...
    Е аз на документа точно монтаж и демонтаж не виждам ?

    Коментар


      #32
      1115 написа:
      BO написа:
      DIANABS написа:
      Да, покажи ми.Ако е така трябва да се компенсираме..
      Нещо се мълчи по въпроса...
      Е аз на документа точно монтаж и демонтаж не виждам ?
      Sev написа:
      ...ако искаш да ти покажа фактура, как на гуми купени от Диана е начислен монтаж и/или демонтаж,баланс и подобни
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #33
        Sev написа:
        1115 написа:
        BO написа:
        DIANABS написа:
        Да, покажи ми.Ако е така трябва да се компенсираме..
        Нещо се мълчи по въпроса...
        Е аз на документа точно монтаж и демонтаж не виждам ?
        Sev написа:
        ...ако искаш да ти покажа фактура, как на гуми купени от Диана е начислен монтаж и/или демонтаж,баланс и подобни
        Ами покажи, но пак казвам в "Диана" монтажа и демонтажа са безплатни за крайни клиенти, които не ползват отстъпка.Ако са купени гумите през фирма дилър или с голяма отстъпка, то им се включва монтажа, ако се прави там.

        Коментар


          #34
          явно само ВО разбра какво имах в предвид
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #35
            Sev написа:
            явно само ВО разбра какво имах в предвид
            Е кажете и на нас.

            Коментар


              #36
              ами че се доплаща в случая не е за монтаж/демонтажа за баланс и тежеститова за мен е документална формалност ... просто има доплащане
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #37
                Sev написа:
                ами че се доплаща в случая не е за монтаж/демонтажа за баланс и тежеститова за мен е документална формалност ... просто има доплащане
                Ама в "Диана" всичко се плаща. Може да има само безплатен монтаж/демонтаж.Там торби, тежести....всичко се плаща.Не се заблуждавайте обаче, че другаде като са безплатни и не са включени в цената.Просто един плик, който струва 1лв. не се вижда в цена на гума примерно 100лв. , а тя примерно е 99лв. + 1лв. за плика.

                Коментар


                  #38
                  точнотова че нещо е фактурирано като баланс и тежести нищо не означавада ги включат в ценатане може да отидат там 10 коли и да се платят гуми за 4-5000 лева и да фактурират 20-30 лева за глупости
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #39
                    Аз искам също да изкажа негативното си мнение относно "Диана" и по-специално за този в Бургас. След ремонт на окачването отивам за стенд. След като онзи бастун взе да ми се обеснява какъв Фиат имал, какво масло съм слагал, колко ми горял и т.н. му казах, че бързам да си ходя към София. Започна с манипулацията, на няколко пъти ме пита еди си какво какъв номер ключ било, да му подам чука и т.н. Излязох навън и го оставих явно да се учи на моята кола. След прибирането ми с София, на следващия ден, за мой късмет спуках предна гума. След като я свалих с учудване установх, че маншона ми е скъсан и ужасно много усукан, а до колкто съм запознат там се върти, за да се настройва по време на стенд. Не ми пука за маншона, смених го и едва ли това е болка за умиране, но никога повече няма да стъпя при такива некадърници, които са завършили с 3-ка Авто-то и са сменили амортисьорите на ладичката си или на най-много още 3-ма комшии. Винаги съм си мислел, че щом е такъв голям, рекламиран и реномиран сервиз/магазин би трябвало да имат експертен персонал и елементарно отношение към клиента, но май в нашата мила родина, ако не бутнеш някой лев, на човека, едва ли ще получиш вниманието и услугата, за която си плащаш...

                    Коментар


                      #40
                      Тоя номер с изправянето на джантите го правят всички.Няма начин след каране един сезон да не се изкривят всички джанти малко или много.Само не мога да разбера защо е тая цена от поне 24лв за една алуминиева джанта.Някой може ли да ми обясни?Преди години смених гуми юни месец,карах един месец и купих нови гуми.При монтажа ми казаха "Джантите ти са ужасно криви".Е на кого да вярвям.В тая страна само тарикати.Само че на такава голяма фирма не и отива.До преди 2 години ползвах фирмата и за двете коли-Нови гуме,смяна зимни-летни,съхранение.След това във връзка с икономическия растеж вдигнаха цената на услугите и специално на съхранението почти 2 пъти е сега си държа гумите на вилата.И ползвам услугите на друга фирма.Когато казах че си взимам гумите от съхранение ме накараха да чакам 2 часа в студа да ми ги извадят от склада.Демонстративно,но както и да е.Живи и здрави.
                      FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

                      Коментар


                        #41
                        Здравейте

                        колега аз съм с тебе щом си плащаш,трябва да си заслужава давай да ги ш. . . .е тия тъпаци.
                        Е ТВА Е КОЛАTA

                        Коментар


                          #42
                          Re

                          Здравейте,Виждам че темата е доста старичка, но пиша по нея просто, за да знаете, че явно нищо не се е променило при вносител №1 на гуми за България Поръчах гуми on-line от тях за фирмата, в която работя, тъй като не си направих труда да прочета в net-a мненията по форумите за тях. В общите им условия пише, че доставката за страната е безплатна и ги поръчахме до офис на куриера,в нашия град. Потвърдиха заявката ми по имейла и си зачаках гумите, но каква беше изненадата ми, когато ми звъннаха от офиса ни в София и ми казаха, че гумите са пристигнали при тях с доставка за наша сметка? Пиша им 2 имейла (единия на адреса, от който са ми потвърдили поръчката и след като не получих отговор си помислих, че може би е автоматичен , та пуснах и на основния им), в който обяснявам, че съм разочарован от изпълнението на поръчката, защото съм дал телефон за контакт - а те се свързват с друг телефон, защото съм дал адрес за доставка - а те го пращат на друго място и защото са написали, че доставката им уж е безплатна по общи условия - а се оказва, че е за сметка на клиента. На следващия ден получавам обаждане (все още си чакам отговора на писмото), дали гумите са в София и да изпратят куриер да ги вземе да ни ги донесе и след като му казах, че трябва да попитам в София той най-нагло ми заявява - "Ами вие нали сте една фирма, не можете ли да си ги придвижите до където трябва?" Малко са нагли - може да са вносител №1, да имат добре изглеждащи центрове, но нищо повече!

                          Коментар


                            #43
                            Отсвирваш ги и към следващата фирма.Поне фирми бол.
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар

                            Working...
                            X